fbpx

Святославу Вакарчуку – 42: три дивовижних маловідомих фактів про співака

14 травня лідеру культового українського гурту “Океан Ельзи” Святославу Вакарчуку виповнюється 42 роки. Мільйони українців заслуховуються його піснями, тисячі знають їх напам’ять. Однак лише справжні шанувальники знають про маловідомі факти з біографії виконавця.

У день народження Вакарчука пропонуємо три найцікавіших факти, про які сам співак не розповідає зі сцени і в інтерв’ю, пише “Обозреватель”.

Музичний досвід майбутнього рокера почався не з гітари, як можуть думати багато, і навіть не з ударної установки. У шкільні роки, коли ще юний Вакарчук у львівській школі №4 поглиблено вивчав англійську, паралельно відвідував і музичні класи.

Так майбутній лідер “Океанів” присвятив два роки скрипці, а поряд з нею вивчав гру на баяні. На жаль, на сцені Святослава з цими інструментами бачити не доводилося. На баяні, напевно, особливо цікаво звучали б хіти популярної групи.

Вихід своєму креативу і акторським поривам юний Святослав став не відразу знаходити в піснях. Також у шкільні роки він брав активну участь у місцевих змаганнях КВН, а також у створенні шкільного театру. Ох, одним б оком поглянути на КВН-щика Вакарчука.

На багатотисячних концертах Святослав не стримує емоцій і не приховує своєї спортивної форми. На хвилі драйву музикант стрибає вище глядачів, для нього не проблема піднятися на найвищі колонки.

Звиклий до спорту Вакарчук також із юних років. Між загальними заняттями в школі та музикою майбутній музикант знаходив час для активного відвідування баскетбольної секції. Можливо там Святослав призвичаївся так стрибати?

Читайте також: Випускайте Славу Вакарчука: як українці зреагували на провал O.Torvald

Дивіться також раритетне відео 1995 року, як пройшов перший телеефір групи “Океан Ельзи”.

You cannot copy content of this page