fbpx
Дозвілля
Свято було у розпалі. Всі раділи і веселились, аж поки хтось не згадав про обіцянку дану батьками дружини. Сміючись ми запитали, чи дотримують ті слова і коли чекати обіцяного. От тільки почувши відповідь не до сміху нам стало якось

Моя дружина має досить цікавих батьків. Ну, як цікаві, я б сказав – з паралельної реальності люди. Коли я тільки познайомився з ними, то не помітив нічого особливого. Звичайні такі, нічого такого! Моя дружина була єдиною дитиною у них. Її батьки все своє життя займаються підприємництвом. Можна сказати, що вони заможні.

На весілля батьки дружини подарували нам квартиру. Для них гроші як вода. От тільки у них вона прибуває і прибуває. А заради дочки вони були готові на все. Загалом, можу сказати, що жили ми досить непогано. Незважаючи на те, що я був зі звичайної сім’ї, але прийняли мене добре. Одним словом життя наше протікало спокійно всі ці роки.

Рік тому моя дружина повідомила, що при надії. Для всіх нас це було справжнім щастям! Така радість в будинку! Коли теща з тестем дізналися про майбутнє поповнення в родині, то пообіцяли зробити подарунок. І дуже навіть хороший! Вони сказали, що якщо донька подарує їм онука, то вони подарують йому квартиру одразу! Тільки уявіть, така щедрість! Знаєте, я був на сьомому небі від щастя! Ну, реально! Моя дитина тільки з’явиться, а у неї вже буде власне житло! Хіба не шикарний подарунок від дідуся і бабусі? Я б свого часу віддав би все за такий презент! Коротше кажучи, новина про майбутнє поповнення принесла в наше життя багато радості!

Моя дружина подарувала мені дочку. Я так радів, вам не передати словами! Та й батьки дружини теж були щасливі. Знаєте, тоді ніхто вже й не згадував про квартиру. Турботи про маленьку стали основним нашим завданням. Все інше відійшло на другий план з появою малятка.

З приводу появи дочки ми вирішили влаштувати велике застілля для численних родичів. Компанія зібралася солідна! Під час цього свята хтось згадав про обіцянку тещі і тестя. І знаєте, що вони заявили? Батьки дружини спокійно заявили, що квартиру дарувати не будуть! Мовляв, мова йшла саме про онука, а у нас дівчинка. Тобто, немає хлопчика – немає житла! Ось так!

Чесно, я отетерів в шоці від такого повороту подій! Не розумію їх позиції і все! Не те щоб я претендував на ці квадратні метри, справа в іншому. Я не розумію, чому їх обіцянка стосувалося саме онука? А що, дівчинка їм не родичка? Вона не їх внучка? Який зв’язок? Чому тільки онуку можна зробити такий подарунок? Як розуміти таку позицію? І як нам реагувати на такий поворот подій? Кажу ж – паралельна реальність.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.