fbpx
Дозвілля
Світлана Лобода виступила на телеканалі “коханки Путіна”

Українська російськомовна співачка Світлана Лобода взяла участь у розважальному шоу на московському пропагандистському каналі Life, що входить до структури власності “сімейного” медіа-холдингу Володимира Путіна. Відповідне відео викладено на Youtube, пише newsru.ua.

У новому російському телевізійному проекті “Звездапой” популярні артисти сідають у музичне авто й, катаючись по Москві, співають караоке. Перед цим вона разом з іншими російськомовними поп-виконавцями України виступила проти впровадження обов’язкових квот в ефірі комерційних FM-радіостанцій, котрі мають захищати україномовний музичний продукт, а ветерани АТО зірвали її концерт в Івано-Франківську, пояснюючи свої дії тим, що вона активно гастролює Російською Федерацією під час російсько-української війни на сході України.

У ЗМІ також з’являлася інформація про її стосунки з нині покійним молодшим сином Віктора Януковича, яку сама співачка категорично спростовує. Аналітики називають особистою власністю Путіна надприбутковий “Сургутнафтогаз” й пов’язану з ним “Національну медіа групу” (НМГ), куди входять найбільш одіозні й людиноненависницькі російські пропагандистські ЗМІ (LifeNews, радіо “Русская служба новостей”/”РСН”, приватизовані “Известия”, відібраний у конкурентів телеканал “Рен ТВ” тощо).

Читайте тут: ЛОБОДА – НЕ ДЖАМАЛА

Джерело.