fbpx

Світ струшують природні катаклізми

У Каліфорнії повінь, на півночі Китаю більше місяця не вщухають снігопади, а в Колумбії аномальна спека.

Через потужну повінь в американському штаті Каліфорнія евакуюють людей. На півночі Китаю в результаті снігопадів скасовують авіарейси і перекривають дороги. А в Колумбії тварин рятують від спеки замороженими продуктами.

Евакуація в американському штаті Каліфорнія. З міста Сан-Хосе і околиць вивозять людей через масштабну повінь. Через тривалі дощі, вийшла з берегів річка Койот-Крик. Затоплено підвали і перші поверхи будівель. З-під води видніються лише дахи автомобілів. Рятувальники евакуюють людей в гумових човнах та гелікоптерах.

На півночі Китаю закрили аеропорт і перекрили кілька автомагістралей. Більше місяця там не вщухають снігопади. Як наслідок, на дорогах – ожеледиця, погана видимість. У багатьох містах постійні пробки і з перебоями працює громадський транспорт. За останніми даними, понад 60 тисяч людей сидять без світла через обірвані електропроводи.

У Колумбії від аномальної спеки страждають тварини. У зоопарках Медельїни встановлюють додаткові басейни. Всіх жителів звіринця годують тільки замороженою їжею. Синоптики пояснюють, температура в середньому становить 30 градусів. Втім, вологість перевищує 80%, тому навіть дихати важко. Кажуть – така погода буде стояти мінімум тиждень.

 

Читайте також:   В Україні помітно зміниться погода

Джерело.

You cannot copy content of this page