fbpx
Події
Світ має змусити росію виплатити Україні репарації, а російські військові злочинці мають бути покарані, – Президент Польщі

Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що після закінчення війни в Україні росія має виплатити репарації, а всі військові злочинці мають бути покарані.

Про це Анджей Дуда сказав 13 травня на пресконференції з президентом Естонії Аларом Карісом у Таллінні.

“Навіть якщо війна закінчиться, це означатиме, що наслідки мають бути усунені. Україна має бути відновлена в межах міжнародно визнаних кордонів. росія має виплатити компенсацію за те, що вона зруйнувала в Україні, а винні у військових злочинах в Україні мають бути притягнуто до кримінальної відповідальності.

Ми глибоко віримо, що міжнародна спільнота примусить росію до виплати контрибуції на відновлення того, що було зруйновано в Україні”, – сказав Анджей Дуда.

Також президент Польщі висловився, щодо неможливості зараз вести бізнес з російськими компаніями.

“Я не можу уявити, щоб була така можливість, щоб бізнес нормально вівся з росією, з російськими компаніями”, – заявив Дуда.

Він висловив сподівання, що всі розсудливі політики та представники бізнесу побачать, що Газпром не був “нормальною компанією”, як стверджує дехто у Європі.

“Газпром був просто російським способом реалізації імперської політики”, – сказав Анджей Дуда.

Фото з відкритих джерел