fbpx

Свекруха забороняє моїй мамі приїжджати до мене, щоб допомогти з дитиною

Свекруха забороняє моїй мамі приїжджати до мене, щоб допомогти з дитиною.

Живемо разом із свекрухою. Стосунки прохолодні, бо вона з першого знайомства не злюбила мою маму чомусь. Вони зовсім не спілкуються. Мені дуже прикро, адже мої батьки добре ставляться до мого чоловіка.

Але він це не цінує, не хоче образити маму, тому й не спілкується з ними.

Три місяці тому у нас народився син. Нам по 29 років, ми п’ять років у шлюбі. Свекруха всі ці роки наполягала на народженні онука, навіть звинувачувала мене в тому що я не хочу дітей. Але ми з чоловіком домовилися не поспішати з дітьми, пожити вдвох, складати грошей на квартиру.

Три місяці тому я народила сина. Дитина дуже неспокійна, я сама вже не впораюся. Мама готова допомогти, але свекруха не дозволяє приїжджати мамі, коли її немає вдома. Каже: «будете в мене по шафах лазити, обговорювати, та ще й господарювати скрізь».

Я її запевнила, що мати тільки в нашій кімнаті буде. Та й не така вона, щоб у чужому домі перевіряти все.

Тим більше з такими стосунками з моєю свекрухою. Але та вперлася і каже: «Хочеш, щоб мати допомогла, то їдь до неї, і там обговорюйте мене, скільки влізе».

Я б поїхала, але чоловік не відпускає навіть на кілька днів, не те щоб на місяць. Але й сам допомагати з дитиною не хоче. Щоправда, свекруха дуже любить онука, але в неї через роботу вдається допомогти мені лише у вихідний день.

І то тільки на вулиці пару годин погуляє. Але за цей час я не встигаю відпочити, адже чоловік вимагає уваги до себе, смачного обіду, як раніше. Він не розуміє, що тоді ми були лише вдвох.

Ми маємо половину суми на квартиру, а другу частину пообіцяли дати мої батьки. Свекруха сказала, що в неї грошей немає, а її квартира нам і буде. Вона має рацію, адже мій чоловік у неї єдиний син, а в мене ще є сестра.

Вона мешкає з батьками. Будинок великий (це передмістя), і я так розумію, що батько та мати хочуть залишити його сестрі, а мені дати гроші за мою половину майбутньої спадщини.

Я не проти, але після таких висловлювань свекрухи, мама сказала, що не дасть гроші, а придбає квартиру мені та оформить на себе, щоб я була господинею. Тоді і вона зможе заборонити свекруху бувати у нас. Але я не можу погодитись на однокімнатну квартиру. Якщо скласти гроші, то можна знайти і трикімнатну.

Та й як я зможу заборонити свекрусі бувати у нас, якщо я зараз живу в неї, і вона любить онука?

You cannot copy content of this page