fbpx
Перейти до вмісту

Свекруха робить багато зауважень. Як порозумітися зі свекрухою і при цьому не бути у вічній напрузі від кожного кроку? Адже ми з чоловіком лиш одружились, і не хочеться псувати стосунки з самого початку подружнього життя. 

Свекруха робить багато зауважень

Побралися нещодавно. Свекруха наш шлюб підтримувала, загалом по-доброму до мене ставиться. Але днями почалися зауваження щодо побутового життя. До цього вона, мабуть, теж була чимось незадоволена, але не хотіла з самого початку мене в незручне становище ставити і терпіла. А зараз я вже трохи освоїтися мала, тому почала говорити.

Коли приходимо до них, я помагаю на кухні. Свекруха мені каже, що краплі падають на підлогу з моїх рук, підлога зіпсується. Тому, що посуд, перш ніж поставити, на рушник (на якому він підсихає), прямо в процесі миття треба протирати. Але вода ж біжить, поки я це робитиму, про що я і сказала їй. Вона сказала нічого, хай біжить.

Потім я відкрила холодильник – мені зробили зауваження, щоби довго відкритим не залишала. Коли забуваю, де щось лежить, мені кажуть, що я вже маю сама знати все. Я відчуваю постійну напругу.

Ще приклад: я пересипала рис, пакет від рису залишився на столі. Але я пересипала з однієї чашки до іншої, вважала кількість склянок. У цей час мені вже зауважують, що пакет від рису я не викинула. Я пакет викинула, але зрештою виявилося, що рису багато, і довелося брати новий пакет.

Я й сама знаю, що господиня з мене не дуже, мені інші жінки теж робили раніше зауваження, наприклад, свекруху моєї сестри. Але з іншого боку, мені здається, що деякі люди просто ускладнюють собі та іншим життя, звертаючи увагу на такі дрібниці.

Як порозумітися зі свекрухою і при цьому не бути у вічній напрузі від кожного кроку? Адже ми з чоловіком лиш одружились, і не хочеться псувати стосунки з самого початку подружнього життя.

Позначки:

You cannot copy content of this page