fbpx

Свати Петра і Марини Порошенко з Росії приїхали на сімейну фотосесію(фото)

У мережу вперше потрапили фотографії маленьких онуків президента.

У мережу потрапили сімейні фотографії президента Петра Порошенка і його сім’ї. ЗМІ опублікували кадри з сімейного альбому, де зображені маленькі онуки президента, яких не показували громадськості.

Петро і Марина Порошенко – багатодітні батьки, вони встигли стати дідусем і бабусею: в родині четверо дітей – старший син Олексій (у нього вже є власні діти), двійнята Женя і Саша і молодший син Міша. Видання “Країна”  опублікувало сімейні знімки президентської родини.

Як повідомляє ЗМІ з посиланням на власне джерело, спеціально для фотосесії, яка відбулася понад шість місяців тому, з Росії приїхали свати Марини і Петра Порошенка. Мама невістки президента – Олена Емільевна – працює в Асоціації банків Півночі-Заходу в Санкт-Петербурзі, займається розміщенням реклами в виданнях. А батько – Лев Фараоновіч – військовий пенсіонер і зараз допомагає старшій дочці Анні з дітьми.

На знімках також є Анна Ялова, сестра Юлії Порошенко. Її чоловік – Дмитро Яловий є віце-губернатором Ленінградської області з економіки та інвестицій.

Марина Порошенко з онукою Лізою (по центру), своїми дітьми (зліва направо): синами Михайлом та Олексієм, донькою Сашею і невісткою Юлею (праворуч)

Олексій Порошенко з дружиною Юлею та дітьми Петром і Лізою

Марина Порошенко з онуками

Сторінка з фотоальбому, присвячена маленькій Лізі. Невістка президента Юля з батьками: татом Львом і мамою Оленою (внизу праворуч)

Зліва направо: Олексій, Олексанра, Марина, Михайло, Євгенія Порошенко. Невістка президента Юля і її старша сестра Анна Ялова

Читайте також:ПАПАРАЦЦІ ПІДЛОВИЛИ ДОНЬКУ КЛИЧКО В США: ОПУБЛІКОВАНО ФОТО

You cannot copy content of this page