fbpx

Сувору Катерину Кухар до сліз зворушив один із номерів на шоу “Танці з зірками”(відео)

Однією з особливостей 8 прямого ефіру на “Танці з зірками 2017” 15 жовтня став виступ одного з учасників проекту, актора та режисера Ахтема Сеітаблаєва, з 10-річною дівчинкою Ярославою Чекловою, яка з дитинства прикута до інвалідного візка, передає 24 канал.

Маленька дівчинка Яся завжди мріяла про велику сцену і хотіла станцювати на зірковому паркеті з Ахтемом Сеітаблаєвим. І от мрія Ясі здійснилася у прямому ефірі. Під мелодію живого оркестру проекту “Танці з зірками 2017” режисер кримськотатарського походження Ахтем запросив юну танцівницю на паркет.

Зворушливий та водночас казковий танець Ахтема та маленької Ясі довів до сліз суддів проекту Катерину Кухар, яка на шоу завжди є суворою та різкою, але водночас і досить об’єктивною суддею.

Байдужим не залишився і MONATIK, який весь танець не зводив погляду з чарівною танцівниці на візку. В той же час Влад Яма підтримував Катерину Кухар, простоявши з нею весь танець та підтримував танцювальну пару оплесками.

Читайте також: Щойно завершився восьмий прямий ефір проекту “Танці з зірками”: хто покинув проект

До слова, мрія Ярослави Чеклової стала реальністю завдяки проекту “Здійсни мрію”, яким курує ведуча телеканалу “1+1” Лідія Таран.

You cannot copy content of this page