fbpx
Дозвілля
“Суперсерйозний хлопець”: Седокова пояснила давньогрецьке ім’я сина, насмішивши мережу (фото)

Екс-учасниця колись популярного жіночого колективу “ВІА Гра” Анна Седокова викликала неоднозначну реакцію своїх шанувальників, розсекретивши ім’я новонародженого сина. Дитину зірка назвала Гектором.

Про це співачка розповіла в короткому інтерв’ю порталу Teleprogramma. пише obozrevatel

Як зазначає видання, ім’я дитини знаменитість приховувала більше місяця, адже на світ хлопчик з’явився ще в квітні. За словами Седокової, вона стала вибирати для нього незвичне ім’я, яке максимально відповідало б його зовнішності і характеру. У підсумку екс-солістка “ВІА Гра” зупинилася на варіанті Гектор.

“Я так хотіла давньогрецьке або давньоримське ім’я. І якось воно сподобалося”, – пояснила вона своє рішення. Уже сьогодні співачка відзначає, що син у неї “суперсерйозний хлопець”, і тепер у нього буде відповідне ім’я.

“Чи не перестаю дивуватися нашим зіркам”, – відзначили в одному з коментарів в мережі.

Сьогодні Седокова багатодітна мати: у співачки дві дочки і син. Відомо, що незвичайними іменами зірка стала захоплюватися з народженням другої дочки. Першу вона назвала Аліною, другій вибрала ім’я на західний манер – дівчинку звуть Моніка. Тепер у великій родині з’явився і Гектор.

Читайте також:В ОЧІКУВАННІ ДИВА: ВАГІТНА ФРЕЙМУТ ПОДІЛИЛАСЯ ЗВОРУШЛИВИМ ФОТО