fbpx
Дозвілля
“Сумую невимовно”, – Ольга Фреймут на своїй сторінці в Інстаграмі поділилася смутком через смepть бабусі

Відома українська телеведуча Ольга Фреймут на своїй сторінці в Інстаграмі поділилася жалем та смутком з приводу смepті бабусі, адже  минуло 40 днів  як немає моєї найулюбленішої бабусі Світлани Рейнгольдівни, пише westnews.com.ua

Маминої мами . Манерами, мудрістю, декадансом – зобов’язана цій тендітній Жінці. Сумую невимовно. Мало наговорилися. Нарадилися. Набулися. Ці кадри , відзняті під час святкування маминого ювілею, останні в моєму телефоні, на яких Вона.

Свята і ніжна , завжди пахла лавандою і казкою. Моя ікона стилю і буття. Як каже моя похресниця Еля: “Бабуся Світуся пішла на Небо, миється дощиком, витирається місяцем. Але обруч для волоссячка забула”… І ще диво, про яке таки скажу .

Бабуся покинула нас у день, коли народилася моя Доня. Залишила щастя по собі. Якийсь найсекретніший секрет.

Читайте також: Пропала дитина! “Ви можете відволіктися від своїх трусів і доларів”- інспектор Фреймут у Чернівцях (відео)

Сьогодні 40 днів , як немає моєї найулюбленішої бабусі Світлани Рейнгольдівни. Маминої мами .Манерами, мудрістю, декадансом – зобов’язана цій тендітній Жінці. Сумую невимовно. Мало наговорилися. Нарадилися. Набулися. Ці кадри , відзняті під час святкування маминого ювілею, останні в моєму телефоні, на яких Вона. Свята і ніжна , завжди пахла лавандою і казкою. Моя ікона стилю і буття. Як каже моя похресниця Еля: “Бабуся Світуся пішла на Небо, миється дощиком, витирається місяцем. Але обруч для волоссячка забула”… І ще диво, про яке таки скажу . Бабуся покинула нас у день, коли народилася моя Доня. Залишила щастя по собі. Якийсь найсекретніший секрет.

Допис, поширений FreimutOlia (@freimutolia)

Реклама