fbpx
Дозвілля
Сумісність знаків Зодіаку для Левів: астролог повідомив, хто їх може знищити

“Обозреватель” почав цикл публікацій астролога Влада Росса, присвячених сумісності знаків Зодіаку.

Кожна з 12 статей містить коротку, але дуже точну характеристику союзу двох людей, а також орієнтовний відсоток вдалих шлюбів.

Читайте також: ЧОМУ НЕ ВАРТО ЗАЛИШАТИ СМАРТФОНИ НА ЗАРЯДЦІ НА ЦІЛУ НІЧ

Астролог наголошує: кожне правило має свої винятки, і точний прогноз сумісності можна отримати тільки, вивчивши обидва гороскопи пари. Проте, представлена ​​тут інформація допоможе зрозуміти, як виглядають найбільш типові союзи за знаками Зодіаку.

Лев-Овен

Прекрасний, блискучий союз. Лев – це знак любові для Овна, Овен – знак поваги для Лева. Тому це дуже сприятливий союз, особливо якщо обоє – творчі люди. У такому союзі вони можуть домагатися поставлених цілей. Обидва активні, обидва прагнуть виділятися в суспільстві, і в цій зв’язці дуже багато що може виходити.

Лев-Телець

Найшла коса на камінь. Африканське сафарі. Лев-мисливець полює на парнокопитних. Але і парнокопитні, зібравшись у стадо, можуть дати відсіч Леву. Справа може доходити до рукоприкладства, і ніхто не хоче поступатися, оскільки це нерухомі знаки Зодіаку. Критичний союз, максимум сумісності – 20%. Союз може вижити, якщо партнери будуть іти на поступки один одному.

Лев-Близнюки

Вони добре підходять один одному, особливо в приятельських, дружніх відносинах. Раджу таким людям разом подорожувати, проводити вечірки, часто їздити в гості один до одного і так далі. Дуже хороший комунікабельний союз. Можна сміливо давати 80% сумісності.

Лев-Рак

Для Рака Лев є джерелом фінансів, він підживлюється за рахунок Лева. Для Лева, навпаки, Рак іноді може бути зрадником, людиною, яка несподівано може вcтрoмити нiж у спину. Тому такий союз вигідніший для Рака, а для Лева він може бути несподівано програшним. Сумісність низька, не більше 20%, оскільки тут зустрічаються протилежні стихії – вогонь і вода. Стихія вогню Лева повністю гаситься стихією води Рака.

Лев-Лев

Тут зустрілися два царя звірів, два великих егоїста. Хтось із них повинен поступатися, інакше ці дві великі кішки не уживуться між собою – їх чекають постійні бої за першість у сім’ї. Сумісність дуже складна – така ж, як і у “рогатих” знаків Зодіаку. Не більше 40%.

Лев-Діва

Для Діви Лев може бути абсолютно непередбачуваним, він навіть може “кинути” її. Діва, в свою чергу, є для Лева знаком підживлення енергії – за рахунок Діви Лев може існувати. Але часто Лев не розуміє дріб’язковість і вузьколобість Діви.

Він з широкою душею може за один вечір витратити всі заощадження, а Діва звикла постійно економити. Вона не розуміє, навіщо витрачати так багато грошей, навіщо купувати Porsche Cayenne, коли LADA Kalina – теж нормально. Вони дуже різні. Сумісність низька, максимум – 10%.

Лев-Терези

Вони прекрасно доповнюють один одного, це прекрасний шлюбний і любовний союз, в якому панує повне взаєморозуміння. Ці люди хороші одне для одного і в дружбі, і в романтичних стосунках, і в подорожах і пригодах. Разом вони можуть вчитися чомусь новому. Вони прекрасні товариші. Сумісність – до 90%.

Лев-Скорпіон

Тут – повна несумісність. З одного боку, Лев хоче бути лідером, але сірий кардинал, Скорпіон, може маніпулювати ним як завгодно. В кінцевому підсумку може скластися дуже складна ситуація. Лев у такому союзі повинен бути начальником, управлінцем, а якщо Скорпіон не допускає цього, то союз стає дуже складним.

Єдине, на чому вони можуть побудувати чудові стосунки – це ceкc. Ceкcуальнiсть у такому союзі – найважливіше. Якщо в cекcуальному плані вони збігаються, вони будуть разом. Якщо у такої пари немає cекcу, то немає і повної взаємодії. Сумісність – не більше 20%, і то за умови хорошого cекcу.

Лев-Стрілець

Прекрасна взаємодія, це люди однієї стихії – стихії вогню. Вони доповнюють один одного. Стрілець для Лева є знаком любові, обожнювання, гри. Стрілець поважає Лева – це той знак Зодіаку, який є для нього вчителем, розширює його горизонти. Їм чудово вдається взаємодіяти, зокрема під час поїздок в екзотичні країни. Сумісність дуже висока – до 80-90%.

Лев-Козеріг

Велика кішка зустрілася з рогатою твариною, яка може по-справжньому задовбати Лева своїм консерватизмом, своїми установками, зокрема емоційного плану. Лев для Козерога є знаком cмepті і руйнування, тому ця ситуація більш програшна для Козерога. Все складно, краще навіть не пробувати. А якщо і пробувати, то краще проаналізувати індивідуальні гороскопи пари.

Лев-Водолій

Тут у наявності повна протилежність знаків Зодіаку. Лев і Водолій знаходяться на різних “полюсах” Зодіаку. З одного боку, між ними існує тяжіння. Водолії люблять Левів, люблять їхню привабливість, енергійність, яскравість, блиск, мішуру.

З іншого боку, для Левів незрозуміла, але й одночасно приваблива незалежність Водоліїв, спрямованих у майбутнє. Тому тут 50:50. Вони можуть і любити один одного, і ненавидіти. Все залежить від конкретної особистої взаємодії.

Лев-Риби

Як багато разів я був свідком, як немічні, незрозумілі Риби руйнують все життя Левів! Найнебезпечніший знак Зодіаку для Левів – це Риби. Леви, не вірте Рибам, вони вас знищать! Навіть найслабша Рибка може знищити могутнього Лева. Тут усе дуже складно, незрозуміло і завуальовано. Зустрічаються різні стихії, вогонь і вода, що загрожує тотальним нерозумінням. Максимум сумісності – 10%.