fbpx
Події
Судді вoрoжка напророкувала “білі шкарпетки”: з’явилася мiстичнi подробиці дачі хабара Холодницькому

Двоє суддів Кіровського районного суду Генадій Підберезний і Наталія Овчаренко ретельно готувалися до того, щоб запропонувати рекордний хабар у розмірі 300 тис. доларів керівникові Спеціальної антикорупційної прокуратури Назару Холодницькому. Про це повідомив журналіст Юрій Бутусов, пише “obozrevatel“.

“Злочинне угруповання в керівництві Кіровського районного суду міста Дніпро у складі голови суду Генадія Подберезного, заступника голови суду Наталії Овчаренко та ще кількох суддів, зробило спробу підкупу спеціального антикорупційного прокурора, щоб заблокувати розслідування про вимагання хабара, скоєне Овчаренко”, – розповів він.

За словами Бутусова, Овчаренко була затримана на вимаганні 19 квітня 2017-го 30 тисяч доларів в однієї зі сторін судового процесу, який вона вела.

“Підберезний вирішив рятувати свою підлеглу – адже вони діяли рука об руку в усіх справах у суді. Вони з’явилися до Холодницького і запропонували йому хaбaр у 300 тисяч доларів. Прокурор погодився на хaбaр і негайно заявив про дачу хaбaрa в ГПУ і СБУ, щоб організувати опeрaцію із затримання”, – зазначив він.

Тоді за суддею Овчаренко було встановлено спостереження.

“Спостереження розкрило деякі дивовижні факти – наприклад, суддя Овчаренко під час одного із засідань запросила співробітницю салону краси, щоб їй робили педикюр. Перед тим як нести Холодницькому перший транш у 50 тисяч доларів, суддя Овчаренко сильно хвилювалася. Вона ходила до церкви, оскільки досить набожна, вважає себе глибокою вірянкою”, – додав журналіст.

Як стало відомо, це не заважало Овчаренко регулярно радитися з ворожкою.

“І напередодні скоєння злочину суддя, заступник голови районного суду обласного центру, запитала у ворожки – чи можна йти на справу, чи немає засідки? Ворожка відповіла: був віщий сон сьогодні, “бачила шкарпетки білі”, це хороший знак, все в порядку! Почувши, що пророкування хороше, богобоязлива і віруюча в Бога й окyльтні сили суддя зібрала 50 тисяч доларів у згорток і пішла до Холодницького на зустріч разом зі своїм шефом Підберезним”, – повідомив Бутусов.

“Ну ми ж з вами нормальні люди!”, – сказала Овчаренко передаючи пакет із грошима.

“А коли Підберезний розгортав пакет, суддя Овчаренко перехрестила п’ять пачок по 10 тисяч доларів і прочитала молитву “В ім’я отця і сина і святого духа”. Так, це реальне життя, сюжети в якому крутіші, ніж будь-яке кіно”, – додав Бутусов. Тоді відбулося затримання.