fbpx

“Су*и, вас люди розірвуть”: військкомат відмовився виділити труну для похорону атошника

Новомосковський райвійськкомат відмовився виділяти труну для похорону загиблого українського військового Микити Ярового з позивним Шайтан, чиє тіло досі лежить у морзі Дніпра. Про це в своєму фейсбуці повідомив волонтер Юрій Мисягін.

Він розповів, що коли гине боєць, форму йому видає його військова частина, а труну надає військкомат, через який загиблий призивався.

“Зараз в морзі Дніпра лежить тіло загиблого Микити Ярового (позивний Шайтан) і його тіло треба передавати рідним, а Новомосковський райвійськкомат відмовився виділяти труну на підставі отриманого наказу від МО, що тепер не військкомати зобов’язані забезпечити трунами загиблих, а їх військова частина. У військкоматів багато роботи і їм ніколи займатися трунами “, – йдеться в повідомленні волонтера.

“Су*и, поховайте гідно молодого лейтенанта. Вас люди розірвуть”, – висловив обурення Мисягін.

Пізніше Мисягін відредагував свій пост, повідомивши, що “питання вирішено за 10 хвилин”.

“Питання вирішено за 10 хв. Десь напевно стався збій інформації. 54-а бригада каже, що з ранку подзвонив воєнком Новомосковського військкомату і сказав що труни немає – везіть свою, а воєнкоми кажуть, що труни є. Як завжди правда напевно десь посередині. все вирішилося дуже швидко. Зараз головний військовий комісар Дніпропетровської області спілкується безпосередньо з 54-ою бригадою. Сподіваюся, що більше таких збоїв не буде. Ну чому ж все через жо*у, навіть із загиблими “, – додав волонтер.

Читайте також: Вкладіть трохи більше сенсу у слова “Героям слава!”, – журналіст про загиблих військових

Джерело.

You cannot copy content of this page