fbpx
Дозвілля
Створіть відчуття казки. Які речі не варто дарувати на Новий рік

Покупці на базарах та у магазинах поки що переважно прицінюються й передусім шукають товар із новорічною атрибутикою. У подарунки обирають рукавички, шкарпетки та піжами. Попитом напередодні свята користуються посуд, косметика та парфуми. Загалом серед найбільш популярних товарів перед святами в Україні – гаджети і побутова техніка.

Купують телефони, планшети, міксери та кавоварки. Утім топ подарунків – усе ж таки іграшки. Їх під новий рік купують майже усі українці. Окрім конструкторів, для дітей найчастіше купують лялькових героїв мультфільмів, інтерактивних тварин та набори для експериментів. Ціни коливаються від ста гривень до кількох тисяч.

Читайте також: Новорічний фен-шуй по-українськи

Дорослим останнім часом усе частіше дарують емоції або навчання. Приміром, для жінок популярні сертифікати на масаж або фотосесію. Чоловіків потішить подарований стрибок із парашутом або урок екстремального кермування. А літнім батькам стануть у нагоді подарованій комп’ютерні курси або захоплива екскурсія.

А от що точно не варто дарувати на Новий рік, то це кухонне приладдя жінкам або дівчатам. У свято панянки хочуть відчувати себе принцесами, а не куховарками. Чоловікам не сподобаються гелі для душу або сувенірні статуетки. А діти зовсім не будуть у захваті від грошей або светра замість іграшки на Новий рік.

Джерело.

facebook