fbpx
Дозвілля
Студентка з Англії замовила їжу в KFC зовсім не заради їжі

Суїні розповіла, що 30 травня прокинулася о 10 ранку в порожньому будинку, і виявила, що на стіні біля її кімнати сидів павук.

За словами 22-річної дівчини, вона “відчула себе замкненою”, тому що боялася, що павук впаде на неї, якщо вона пройде мимо.

Студентка написала родичам і друзям, щоб попросити поради як позбутися від павука. Один з них запропонував їй замовити їжу в службі доставки і попросити кур’єра розібратися в ситуації.

Спочатку дівчина уточнила в службі підтримки сервісу, чи може вона звернутися за допомогою до кур’єра. На це їй відповіли, що така можливість є, але “проблема в тому, що кур’єр може боятися павуків більше, ніж вона сама”.

Суїні вирішила замовити обід в KFC і в примітці до замовлення описала свою проблему. Кур’єр приїхав через 20 хвилин, але виявилося, що він теж боїться павуків. Він запитав, наскільки він великий і все ж погодився прогнати павука.

У якийсь момент павук впав зі стіни і спробував втекти, але хлопець зміг зловити його і спустив в унітаз. Демі зазначила, що якийсь час після цього боялася ним користуватися.

Джерело.