fbpx
Події
Сторожук: Справа про перестрілку в Княжичах вже включає 4 томи, вилучено зброю, допитано понад 50 свідків (відео)

Справа про перестрілку в Княжичах вже включає 4 томи, вилучено зброю, допитано понад 50 свідків. Про це в ході спілкування з журналістами в кулуарах Ради,  заявив заступник генпрокурора України Дмитро Сторожук.

“За два дні у нас вже є 4 томи цієї справи, не в рамках цих груп, хоча це все об’єднано слідчими ГПУ, а тільки за цієї жахливої події. Ми з’ясували абсолютно все. Зараз ми повинні просто дочекатися відповіді від усіх експертів, тому що ми подали запити на проведення абсолютно усіх експертиз, ми вилучили всю зброю, ми зібрали всі гільзи, ми здійснювали вже близько 10 оглядів місця події, допитали понад 50 свідків. На сьогоднішній день триває цілодобова робота”, – заявив Сторожук.

Нагадаємо, вночі 4 грудня в с. Княжичі Броварського району Київської обл. унаслідок перестрілки між співробітниками Державної служби охорони, КОРДу і поліцейськими загинули 5 правоохоронців. Четверо правоохоронців померли по дорозі в лікарню, а ще один – в медустанові. За даними МВС, у селі готувалася спецоперація із затримання банди грабіжників.

Повідомлялося, що група затримання карного розшуку та спецпідрозділ КОРД нібито вичікували в покинутому будинку грабіжників, коли в одному з будинків спрацювала сигналізація. На місце приїхав наряд Держслужби охорони, який затримав поліцейських, сприйнявши їх за грабіжників. Група захоплення КОРД нібито вирішила, що співробітників розвідки захопили злочинці, і сталася перестрілка, внаслідок якої загинули два співробітники Держслужби охорони, двоє поліцейських-розвідників і співробітник спецпідрозділу КОРД.

Читайте також: У Херсоні водолази знайшли в річці Дніпро авто з двома тілами (відео)

 

Джерело.

facebook