fbpx

«Стоп! Не купуйте приворот … до тих пір, поки ви не прочитали мою розповідь »

Привіт, мене звуть Сара, і я хочу з вами поговорити про приворот. Те, що я розповім – це дуже важливо, тому що може заощадити вам тисячі доларів!

Не турбуйтеся, я не збираюся продавати вам що-небудь, так як нічого такого не маю. Я просто хочу спробувати утримати вас від вчинення тих же помилок, які зробила сама … і втратити в той же час багато грошей.

Якщо ви думаєте про покупку привороту, почекайте, поки ви не прочитали мою розповідь.

Хто я така, щоб говорити про любовні приворотах? Дозвольте мені розповісти вам свою історію коротко.

Я була закохана в чоловіка відчайдушно, безнадійно. Це було чудово, але тільки на час. Він любив мене, і це було найбільше відчуття в світі. Можливо, ви відчували коли-небудь таке, коли здається, що це щось занадто?

Після півтора славних років разом, наші відносини розвалилися, і моє життя разом з ними. Я навіть не знаю, що сталося. Я просто знаю, що в один прекрасний день все було чудово, а потім мій світ почав валитися.

Я врятую вас від подробиць, тому що якщо ви стикалися з таким же, то я думаю, ви вже знаєте, на що схоже це відчуття, ніби вивертає шлунок навиворіт. Я просто хотіла померти.

Я була в розпачі, щоб отримати назад мою кохану людину, я була готова на все: почала шукати когось, щоб зробити любовний приворот за допомогою заклинання. Я б ніколи не розглядала варіанти, щоб за допомогою магії повернути свою другу половинку, всі ці фокуси покуси абсолютно не в моє стилі.

Але, як я вже сказала, розбите серце змушує нас бачити речі по-іншому, і я була готова спробувати все, щоб отримати свого чоловіка назад, отримати додаткову впевненість в собі.

Моя перша тисяча доларів витрачена даремно.

Є дуже жорстокі люди в світі. Люди, які готові і чекають, щоб скористатися вами, коли ви падаєте вниз. І повірте, вони будуть переконливі!

Я віддала одному з цих людей тисячу доларів.

Я вважаю себе звичайною нормальною людиною. І давати до тисячі баксів звучить як божевільна поведінка, я знаю! Чорт візьми, вчинок божевільний, якщо я зупиняюся і думаю про це. Але я була вбита горем. Я відчувала, що я вмирала щодня потроху. Мені потрібен був мій чоловік, і тому, коли цей приворот і заклинателя я знайшла в Інтернеті, він сказав мені, що я можу отримати свого чоловіка назад, але це буде коштувати мені близько тисячі доларів, я охоче віддала їй гроші. Що значать гроші в порівнянні з тим, що я втратила?

Протягом найближчих двох місяців, ця жінка продовжувала ненав’язливо вимагати у мене додаткові гроші. Вона сказала мені, що вона була «майже там», але кожен раз, коли він намагався зателефонувати або написати мені, щось не виходило. Так як існує якась «негативна енергія» або «блокування заклинань», які необхідно було усунути. Якщо я не заплачу їй більше грошей, щоб завершити заклинання, всі її труди виявляться марними, і я ніколи не побачу мого чоловіка знову.

Що мені було робити? Грошей ставало все важче і важче знайти. Я вже почала запозичення у друзів (і, звичайно, брехати про те, навіщо мені потрібні гроші), але я не могла здатися. Тепер я могла втратити не тільки свою любов, але і свої гроші.

Перш ніж я дізналася про це, я віддала цій жінці ще дві тисячі доларів. І, коли моя подруга, нарешті, зрозуміла, що відбувається, вна як громом серед ясного неба привела мене, назад, до реальності.

Моя подруга Дженні бачила всі зміни, які зі мною відбувалися.

Спочатку вона думала, що я витрачаю всі свої гроші на наркотики або щось в цьому роді. Але потім вона зрозуміла, що відбувається. Звідки вона могла знати? Відповідь, так потрясла мене і наповнила одночасно полегшенням. Виявляється, вона використовувала любовні привороти теж!

Я поняття не мала, що моя подруга використовувала магію. Вона ніколи б не зізналася в цьому, за винятком того, що бачила, що зі мною діється, і зрозуміла, що мені потрібна допомога.

Вона розповіла мені, як вона була без розуму від одного хлопця (який зараз, до речі, є її чоловіком), і як вона купила цілу купу різних заклинань, щоб змусити його закохатися в неї. Більшість з них, сказала вона, були сміттям, але там було одне, яке спрацювало.

Я була у нестямі від радості! Якщо приворот спрацював у Дженні, він повинен спрацювати і на мене, вірно?

Але виявилося все не так просто. Принаймні, він би спрацював, але коли я по електронній пошті спробувала зв’язатися з людиною, яка цим займається, він написав мені, що дуже зайнятий, і не зможе мені допомогти, принаймні, шість тижнів.

Я була спустошеною. Мої надії валилися.

Але Дженні не здавалася. Вона не любить бути битою. Я думаю, що вона розглянула це як виклик, і була впевнена, що може знайти відповідь. У той час я була дуже зайнята своїми серцевими справами, багато плакала і жаліла себе, а подруга тим часом зверталася до різних магів, перевіряла їх здатності (зв’язувалася з ними, просила різного виду допомоги і дивилася, чи є результат), щоб знати чи зможуть вони мені допомогти по-справжньому, повернути чоловіка адже не так

Нарешті, вона його знайшла.

Його звали Роберт, і він пропонував любовний приворот, якого не було, як і багатьох інших його пропозицій з тієї маси, що ми вже бачили. Більшість людей, які займалися магією, робили магію – я маю на увазі – ви заплатили їм гроші, і вони зробили необхідний саме для вас приворот. Роберт був одним з таких, тому що у нього був комплект, який міг дозволити вам зробити любовний приворот самостійно.

Відразу я була переконана, що це спрацює. Я маю на увазі, я мала такий комплект і могла бути впевнена, що все відбудеться якнайкраще!

Комплект заклинань Роберта був одкровенням. Він дав мені інструкції та спеціальні записи, які мені довелося використовувати, коли я самостійно робила любовний приворот. Я говорила заклинання, але це не було дійсно, як заклинання. Не було смішних трав або мертвих мишей або яких-небудь ще чарівних штучок, нічого такого, навіть дивно якось. Насправді це було майже як медитація. І я відчувала себе чудово!

Я йшла всім інструкціям, а потім стала чекати. Спочатку, я почала хвилюватися. Здавалося, нічого не відбувається. Я написала Роберту, і він пояснив мені, що нічого не змінюється відразу. Він сказав мені, що це займе якийсь час, щоб приворот почав працювати, щоб вплинути на мого чоловіка, і навіть те, що мій чоловік може не вирішити повернутися до мене відразу ж. Адже минуло багато місяців з тих пір, як ми розійшлися, і він не може прокинутися одного ранку і відразу ж вирішити повернутися!

Близько трьох або чотирьох тижнів після того, як я почала використовувати любовний приворот Роберта, я натрапила на свою кохану людину в торговому центрі. Я пішла туди з Дженні, вона намагалася змусити мене трохи розвіятися, частіше виходить з дому, і я неохоче погодилася піти з нею. Це був перший раз, коли я бачила свого хлопця, з моменту нашого розриву. Я була збита з пантелику, і не знала, що сказати.

Насправді мені не потрібно було нічого говорити, тому що він почав говорити. Він сказав мені, що зовсім недавно не міг перестати думати про мене. Сказав, що він насправді не знає, чому ми повинні були розлучитися. Сказав, що був самотній.

З кожним словом, серце моє підстрибувало приблизно на десять стрибків у повітря! Це були ті самі слова, про які я мріяла місяцями!

Ми разом випили кави в той день в торговому центрі. Потім вечеря в ресторані. І ми домовилися побачитися на наступний день. І на наступний. Ми були немов підлітки, хоча я ніколи не переставала любити його, це було так, як ніби я була закохана в нього знову і знову! Озираючись назад, я думаю, це були одні з найщасливіших тижнів в моєму житті.

Через два місяці, він зробив мені пропозицію. Через шість місяців після цього ми одружилися. Тепер очікуємо нашу першу дитину.

“Секрети екстрасенсів”: Небезпечний приворот
Уроки, які я засвоїла.

Я, напевно, занадто багато про себе розповіла. Я сказала на початку, що хочу утримати вас від вчинення тих же помилок, що зробила сама.

Ось найбільш важливі уроки, які я дізналася зі свого досвіду:

-Дорогий не означає хороший.

Я витратила три тисячі доларів з першою жінкою, яку вважала своєю рятівницею, і це привело мене нікуди.

-Всі ролики про любовні привороти звучать переконливо.

Більшість з них мають мало відгуків від задоволених клієнтів, хоча здаються дуже правдоподібними, але чи так це насправді? Я так не думаю!

-Магія може працювати.

У мене є чоловік, і у Дженні теж.

Не бійтеся задавати питання. Дженні задала купу питань. Деякі люди не могли на них відповісти, так вона відразу ж викреслювала їх зі списку.

Читайте також:СПОВІДЬ. Я ВИЙШЛА ЗАМІЖ ЗА УБИВЦЮ МОЄЇ МАТЕРІ

За матеріалами видання loveginka

You cannot copy content of this page