fbpx

Столиця Євросоюзу показує приклад – заморожено €2,7 млрд. російських активів та заблокувано фінансові операції на €196,4 млрд.

Міністр фінансів Бельгії Вінсент Ван Петегем у коментарі бельгійському державному мовнику RTBF повідомив, що На виконання санкцій Євросоюзу проти рф Бельгія заблокувала російські фінансові операції на загальну суму 200 млрд євро.

З них, 2,7 млрд євро належали 877 фізичним та 62 юридичним особам, які входять до санкційних списків ЄС. 196,4 млрд євро – великі фінансові операції за участю росіян, оскільки в Брюсселі розташована Euroclear — одна з найбільших у світі компаній з фінансових операцій з цінними паперами.

Також справно працює митниця, щоб в росію не потрапили підсанкційні товари, зокрема предмети розкоші.

Так у порту Зебрюгге вилучили 1000 автомобілів класу люкс, призначених для продажу на росії. Митниця Бельгії уже перевірили понад 23 тисячі контейнерів і вилучили три контейнери з предметами розкоші, які прямували до росії.

Нацбанком Бельгії зазначається, що імпорт російських товарів до Бельгії становив у середньому 1,5% від ВВП країни або близько 6,7 млрд євро.

Фото:

04/19/2022

You cannot copy content of this page