fbpx

Стежать 24 тисячі осіб: 18-річна студентка із Тернополя стала зіркою Іnstagram(фото)

Студентка Тернопільського державного медичного університету Валерія Юрченко стала «зіркою» мережі Іnstagram. За її фото та дописами стежать 24 тисячі осіб, пише Press.Centr.

18-річна дівчина на своїй сторінці ділиться щоденними історіями зі свого життя і набирає тисячі «лайків» від своїх підписників.

Читайте також: 14-річна тернопільська школярка підкорює красою підписників у Інстаграм(фото)

Валерія навчається на дерматолога. Зізнається, що вступати у медичний вуз вирішила ще у школі, оскільки дуже любила хімію. Хобі дівчини – фотографія.

У себе на сторінці Валерія пише, що успішно розкрутити свою сторінку можна завдяки трьом важливим речам: зробити свій стиль і вирішити, про що вести блог, якісно оформити сторінку так, щоб зацікавити людей читати, тексти під фото мають бути на певну тематику, щоб зацікавило людей і вони дочитали до кінця.

10 способів , які допомагають збільшити кількість підписників : Для початку ваш профіль має мати стиль і оформлення , яке зацікавить людей! . 🔥 GIVEAWAY – саме тут ви може отримати гарний прихід підписників , найдієвіший спосіб!) Можете зробити Гівевей з спонсорами або зробити свій з друзями ) 🔥FOLLOW TIME – з однієї гри ви можете отримати 300-400 підписників , тут умови нереально прості , тому буде всім цікаво 🙈 🔥ШАУТИ В СТОРІС – шукай людей з аудиторією як в тебе і робіть взаємні шаути , дуже допомагає) В день можете просити по 3-4 людини і результат буде гарантований ☺️ . 🔥STORIES – вдень знімати 3-4 сторіс обов’язково і ставити на них місце розташування або хештеги , таким чином , люди зможуть вас легко знайти) Одного разу , я поставила в сторіс місце розташування і до мене добавилось +50 людей ☺️ 🔥ХЕШТЕГИ – ставте популярні хештеги під своїми фото , за якими люди зможуть вас легко знайти!) Якщо ви зацікавите – на вас підпишуться обов’язково 😌 🔥 LIKE TIME – останній час , коли я проводила цю гру , було багато коментарів і збережених , відповідно моє фото попало в ТОП і до мене добавилось більше 100 людей 🙈 🔥SFS – один з найдієвіших способів , можете робити ще раунд SFS разом з друзями ) Від однієї гри в мене прихід – 400 приблизно і покази збільшують втричі ☺️ Тому це дуже класний спосіб !) 🔥АКТИВНІСТЬ ПРОФІЛЮ – закидати кожного дня мініум 1-2 фото вдень , якщо вони будуть оригінальні , якісні і дуже круті – ви попадете в ТОП , пам’ятаю , з однієї фотосесії за всі фото до мене добавилось більше 600 людей😱 Головне не закидати 1 фото в місяць 😂, тоді активність і статистика падають моментально 🤷🏼‍♀️і люди відписуються) 🔥МАСФОЛОВІНГ – цим способом я колись в школі так хотіла розкрутитись , підписувалась на багатьох людей , а потім від тих , які не цікаві – відписувалась) Саме того я зараз підписана на багатьох – мені до сих пір лінь почистити всі підписки🤷🏼‍♀️ 🔥РЕКЛАМА В БЛОГЕРІВ\ІНСТАГРАМІ – як на мене , це дуже круто ☺️ хоч вона і платна , зате результат гарантований) Можна робити гівевеї і купляти рекламу в сторіс 🙈 Таким чином , на вас підписуватимуться вдвічі більше. . Було корисно?

Публикация от V A L E R I A (@valeria__yurchenko)

You cannot copy content of this page