fbpx
Авто
Стартувало виробництво найдешевшого у світі електромобіля

В Індії запускають виробництво найдешевшого електромобіля в світі – Jayem Neo.

“Нео” – це спільний продукт автогіганта Tata Motors і її партнера, фірми Jayem Automotives, що спеціалізується на розробках в області електротехніки.

Tata буде поставляти готові корпусу моделі Nano з ходовою частиною і салоном, а в Jayem будуть інсталювати туди електричну силову установку з ходовим акумулятором і попутно забезпечать відповідну зарядну інфраструктуру.

Jayem Neo розчаровує своєю потужністю: віддача єдиного електромотора, що працює на 48-вольтової мережі, становить всього 17 кВт (23 к.с.), що явно недостатньо для  800 кілограмової машини (Tata Nano важить 636 кг) . Запас ходу електромобіля на одній зарядці складе 200 км.

Читайте також: У Лондоні електрокари будуть заряджати від ліхтарних стовпів

Вартість новинки поки залишається невідомою, проте навряд чи вона буде сильно дорожче ціни тієї ж Nano ($ 2500). Першу партію з 350 електромобілів, замовлених місцевим урядом, Jayem Automotives повинна зробити вже в цьому році. Крім того, індійські електрокари продадуть таксопаркам, а також фірмам Uber і Ola, з якими вже підписані відповідні угоди. Зокрема, Ola отримає 400 електромобілів в 2018 році/

Джерело.

 

facebook