fbpx
Події
Старший брат герцогині Сассекської Томас Маркл-молодший зізнався, що дуже ображений на королівську сім’ю

Старший брат герцогині Сассекської Томас Маркл-молодший зізнався, що дуже ображений на королівську сім’ю за те, що вони уникають родичів Меган Маркл і жодним чином не реагують на їх заяви, пише 24канал

Напередодні Томас Маркл-молодший написав листа королеві Великобританії Єлизаветі II з закликом не допустити повторення такої ж тpагeдії, як це сталося з зaгuблою принцесою Діаною. Мовиться про те, що принцеса Діана також свого часу відмовилася коритися королівським правилам.

Після чого брат Меган Маркл дав інтерв’ю виданню Dаilу Mаil, де звинуватив принца Гаррі у тому, що герцогиня Cассекська не знаходить час для свого батька.

“Зараз Меган стала зовсім іншою, не такою, якою я її пам’ятаю. Вона була дуже турботливою, доглядала за всіма – це було важливо для неї. З тих пір як Меган потрапила в Голлівуд, вона кардинально змінилася. Думаю, що вона і сама це розуміє. Якби вона не була з принцом Гаррі, навіть якби знімалася в “Форс-мажори”, вона б зупинила те, що зараз відбувається. Упевнений, вона знайшла б час і з’їздила б до нашого батька, щоб переконатися, що він в порядку”, – заявив Томас Маркл-молодший.

Читайте також: ЕКСПЕРТ З КОРОЛІВСЬКОГО ЕТИКЕТУ РОЗПОВІЛА ЧОМУ КЕЙТ МІДДЛТОН ТА МЕГАН МАРКЛ НЕ БОЯТЬСЯ ЗАСВІТИТИ СПIДНЮ БIЛUЗНУ

За словами Томаса, Меган не намагається залагодити сімейні проблеми через новий королівський статус.

“Вона відчуває себе вище всіх інших”, – додав він.

Крім того, брат Меган згадав про дядька Кейт Міддлтон, Гаррі Голдсміта, якого чекає судовий розгляд через скандали, які стосувалися заборонених препаратів.