fbpx
Події
Стaло відoмо скільки задекларував новообраний голова Нацслужби здоров’я

27 лютого Нацкомісія з питань вищого корпусу держслужби обрала нового керівника Національної служби здоров’я України Олега Петренка, пише 112 канал.

КОНКУРС. У конкурсі на цю посаду Петренко переміг з невеликим відривом від юриста Андрія Вишневського. Петренко набрав 14,64 балів, Вишневський – 13,6.

ХТО ТАКИЙ. Олег Петренко – заступник голови приватної клініки «ISIDA». Раніше він обіймав посаду першого заступника директора клініки «Оберіг». У 2005-2006 роках був радником міністра охорони здоров’я.

КОШТИ. За 2017 рік Олег Петренко задекларував 1 607 624 гривні. Про це говорять дані Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Зарплата Петренко в клініці «ISIDA» склала 1 324 340 гривень.

Читайте також: Держслужба України з лікарських засобів заборонила одну із вакцин БЦЖ, через cмepть людини

Гонорари і виплати за договорами з закордонною компанією WALDHAR HOLDING LIMITED підвищили дохід чиновника на 283 284 гривні. У декларації голови Нацслужби здоров’я вказані 75 тисяч гривень, 17 тисяч доларів і 3 тисяч євро готівки. Також відзначені 11 тисяч доларів, позичених третім особам.

Що ще відомо про ймовірного голову НСЗ? Олег Петренко народився 4 жовтня 1974 року на Чернігівщині. Медичну освіту здобув у Вінницькому національному медичному університеті ім. Н.І. Пирогова у 1998 році.

Поряд з цим, Петренко має ступінь магістра менеджменту організацій охорони здоров’я Школи охорони здоров’я Києво-Могилянської академії та Маастрихтського університету (закінчив у 2006 році).

Також він є випускником Української школи політичних студій (закінчив у 2006 році).

Місцем його першої роботи стала міжнародна сімейна фармакологічна компанія Boehringer Ingelheim. Там Петренко працював з 2003-го по 2005 рік.

Згодом він перейшов у приватну київську медичну клініку “Оберіг”, в якій трудився майже десять років (до 2015-го). Останньою його посадою у структурі був пост першого заступника генерального директора.

Наразі Петренко заступник генерального директора з питань стратегічного розвитку столичної акушерсько-гінекологічної клініки ISIDA, яка об’єднує стаціонар і три амбулаторно-поліклінічних центри. Зокрема, ця установа спеціалізуються на лікуванні безпліддя, акушерстві, гінекології, мамології та педіатрії до 18-ти років.

Поряд із цим варто зауважити, що Петренку не байдужа політика.

За деякими джерелами, у 2005-2006 роках він був радником міністра охорони здоров’я України. У 2009-му – членом Ради з питань реформування охорони здоров’я при Кабінеті міністрів, де займався розробленням проектів реалізації державної регуляторної політики у сфері охорони здоров’я. А минулого року залучався в ролі експерта на засідання Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я.