fbpx
Події
Стало відомо, якій категорії підприємців дозволять не платити “мінімалку” 3200 грн

Підвищення мінімальної зарплати не торкнеться платників єдиного податку першої групи.

Мінфін України планує зберегти для платників єдиного податку першої групи рівень мінімальної зарплати на рівні 1600 гривень. Таким чином, цієї категорії підвищення “мінімалки” до 3200 гривень не торкнеться. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на UBR.ua.

“Щоб пом’якшити удар для самого малого бізнесу, було прийнято рішення не підвищувати “мінімалку” для першої групи платників єдиного податку. Для них виплати залишаться на існуючому рівні”, – розповів заступник міністра фінансів України Євген Капінус.

Зокрема, нова версія законопроекту №5132 (від 3 листопада 2016 року) прописує, що стягувати єдиний податок з платників першої групи будуть в прив’язці неі до мінімальної зарплати, а до прожиткового мінімуму для працездатних осіб (1600 гривень).

До першої групи належать фізособи-підприємці без найманих працівників з оборотом до 300 тис. грн на рік. Платники другої групи (до 10 найманих працівників та обігом в 1,5 млн грн) будуть платити єдиний податок, розрахований вже виходячи з мінімальної зарплати в 3200 гривень.

Читайте також:  Загадка яка поставила у безвихідь весь Facebook

Джерело.