fbpx
Дозвілля
Стало відомо, яка пара покинула проект “Танці з зірками 2018” цього тижня

Шоу “Танці з зірками 2018” вже отримало чималий успіх, адже кількість його прихильників щоразу зростає. Проте, згідно з правилами проекту, кожного прямого ефіру одна пара покидає паркет, пише 24 канал.

Визначають, хто залишиться в шоу, зіркові судді, які виставляють бали від 0 до 10, та талеглядачі, що своїми голосами рятують улюбленців від вибування з “Танців з зірками 2018”.

Так, на початку проекту 14 знаменитостей із професійними танцівниками змагались за перемогу. Однак 23 вересня кількість претендентів на головний кубок зменшилась до 10. У 5 випуску шоу покинула ще одна зіркова пара.

За результатами голосування суддів, Оксана Марченко та Дмитро Чаплін отримали найменшу кількість балів – 17. Однак глядачі врятували їх від виходу з шоу.

Читайте також:  Судді аплодували стоячи, а зала ридала: хлопець з Прикарпаття вразив співом на шоу “Х-Фактор”(відео)

У зоні ризику опинились дві пари – Руслан Сенічкін та Яна Цибульська, Маша Єфросиніна та Максим Леонов. Прихильники віддали більше голосів за запального “Панду Кунг-фу”, відтак шоу покинули Маша Єфросиніна і Максим Леонов.

Зірка подякувала всім, хто вболівав за неї. Шоу “Танці з зірками” стало справжнім випробуванням, адже телеведуча зуміла подолати багато страхів та труднощів. Маша Єфросиніна додала, що ще не все зуміла показати на проекті. Наприкінці виступу телеведуча зазначила, що сподівається, “у шоу переможе чесність”.