fbpx

Стало відомо, від чого помер молодий та привабливий актор на зйомках кліпу в Австралії (фото)

Смерть 28-річного Іоганна Офнера стала нещасливим випадком.

У понеділок на зйомках кліпу австралійської хіп-хоп-групи Bliss n ESO був застрелений 28-річний актор і каскадер Йоганн Офнер. Як виявилося, його застрелили з бутафорського пістолету, який виявився справжнім.

За кілька годин до події Йоганн виклав в Instagram фото реквізиту. На столі лежали два пістолети (як вважали на майданчику, фальшиві), гроші і гральні карти.

Під час зйомок однієї з сцен, в якій в Йоганна стріляли з нібито фальшивого пістолета, пролунав справжній постріл. І куля влучила прямо в груди актора. Він помер на місці. Як пояснюють члени знімальної групи: “Пістолет був заряджений бойовими патронами, але ніхто з нас не знав про це”.

Інспектор поліції на ім’я Том Армітт повідомив CNN, що розслідування триває. Армітт підтвердив, що під час зйомок кліпу в якості реквізиту було використано вогнепальну зброю. Правда, як на майданчик потрапив справжній пістолет, поліція поки не з’ясувала. До того ж інспектор намагається з’ясувати тип боєприпасів, які використовувалися в зброю.

Група висловила свої співчуття близьким і рідним актора: “Нас усіх вразила ця історія. Ми молимося за нього і співчуваємо родині і друзям Йоганна”.

Дівчина загиблого актора знаходиться у шоковому стані.

Читайте також:ПОМЕРЛА ЛЕГЕНДАРНА ТЕЛЕВІЗІЙНА АКТОРКА (ФОТО)

Back down in Sydney feelin fresh and ready to get this poppin! 🚿😁 #mediashoots #anw

Світлину опубліковано користувачем FITNESS🔻TRAVEL🔻CALISTHENICS (@iamjohannofner)

Happy Holidays with my beautiful! @katigarnett 😁#loveislove

Світлину опубліковано користувачем FITNESS🔻TRAVEL🔻CALISTHENICS (@iamjohannofner)

Джерело.

You cannot copy content of this page