fbpx
Події
Стало відомо скільки українців перетнули кордон за перші години безвізу

З опівночі 11 червня набув чинності безвізовий режим між Україною та ЄС. Кордон з Євросоюзом без віз з біометричними паспортами перетнули вже більше 600 українців. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України, 112 канал.

“Вже в перші години з моменту дії нових правил державний кордон України з біометричними паспортами перетнули майже 600 наших співвітчизників”, – повідомили в Держприкордонслужбі.

У рамках лібералізації візового режиму у спільних заходах з прикордонниками беруть участь представники Європейського агентства з прикордонної і берегової охорони FRONTEX, а саме фахівці з Чехії, Франції, Польщі, Нідерландів, Естонії, Словаччини, Італії, Словенії та Литви.

Напередодні вступу в силу безвізу з такою пропозицією до FRONTEX звернулася Державна прикордонна служба України.

Читайте також: Перший день безвізу: Онлайн-трансляція з кордону України з ЄС

З 10 червня іноземні експерти перебувають у пунктах пропуску для авіаційного сполучення “Бориспіль”, “Жуляни”, “Одеса”, “Львів” і автомобільного “Тиса”, “Лужники”, “Ужгород”, “Ягодин”, “Краковець”, “Рава-Руська” та “Порубне”.

Іноземні експерти надають вичерпну консультативну допомогу як прикордонникам, так і українцям, щоб уникнути можливих непорозумінь при перетині кордону.