fbpx
Події
Стало відомо, скільки коштує одруження за 24 години

Про це розповів Начальник головного територіального управління юстиції у місті Києві Станіслав Куценко.

Одружитись за добу можна за 150 грн, у містах поблизу зони АТО. У містах де це послуга введена як туристична чи для тих, хто хоче швидко оформити шлюб коштуватиме 5-6 тис грн.

“У столичному сервісному центрі “Готово” використовуються тарифи виїзної церемонії тут буде 900 або 1800 гривень. І у нас тут вважається виїзна церемонія, тому що ми не в приміщенні РАЦСу це робимо. Плюс ще центр бере за додаткові послуги за те, що використовуються їхні приміщення, там організація фуршету і тому подібних речей. Послуги центру до 5 тисяч гривень. Проект задумувався, як соціальний і перш за все для регіонів, які є прифронтовими, тобто Сєверодонецьк, Маріуполь і Херсон там тарифи будуть мінімальними і наскільки нам відомо це близько 150 гривень. У Києві, Одесі і Львові це більш, як туристична послуга для тих, хто хоче швидко все зробити і максимально гарно, тому за це і беруться більші кошти”, – каже Куценко.

За його словами, сервіс оформлення шлюбу за 24 години вже набирає популярності.

Читайте також: ОДРУЖИТИСЯ ЗА ДОБУ: ХТО ПЕРШИЙ? ОГОЛОШЕНО КОНКУРС (ФОТО)

“У кабінеті нашого спеціаліста можна розписатися за 85 копійок. Це просто прийти, розписатися отримати документ і піти. А тут можна собі замовити додаткові послуги це і фотографуванні і подарунки і квіти, виїзна церемонія і тому подібні речі які вже йдуть додатково на розсуд людини”, — додав Куценко.

Нагадаємо, Одеса стала першим містом в Україні, в якому почали реєструвати шлюб за 24 години. У неділю, 31 липня, 3 пари молодят вперше випробували можливість зареєструвати шлюб за новими правилами.

Джерело.