fbpx
Події
Стало відомо, скільки коштувала найдовша червона доріжка за всю історію Євробачення

Стало відомо, у скільки обійшлася найдовша червона доріжка за всю історію Євробачення, яку в цьому році організатори розстелили під час відкриття пісенного конкурсу в Києві.

Про це розповів виконавчий продюсер Євробачення-2017 Павло Грицак в коментарі ТСН, пише expres

Зокрема, він перерахував у квадратних метрах, скільки коштувала сама матерія. За його словами, ціна одного квадратного метра доріжки обійшлося в 209 грн.

А всього було закуплено 2033 кв. м. матерії. Із них – 1040 на червону доріжку, 312 – на майданчик навпроти воріт, 104 на місце висадки, де власне артисти і делегації висаджуються. 312 – на оглядовий майданчик, 15% додатково замовлено на підрізку.

Це – килимове покриття на гумовій основі напівкомерційного типу.

Продюсер зазначив, що у магазинах домашній ковролін можна придбати і за сто гривень, але тут йдеться про різні класи матерії.

До того ж Павло Грицак зазначив, що схоже покриття його колега в Інтернеті знайшов за 235 гривень за квадратний метр. Є і дешевші варіанти, втім достатньої кількості та кольору матерії не знайшлося.

“Скотч коштує 24 тисячі гривень, транспортні витрати – шість тисяч двадцять сім, монтаж/демонтаж – 45 600 гривень. Після заходу підрядник доставляє цей ковролін на Мельникова, на баланс та склади НСТУ”, – підкреслив продюсер.

До слова, на сайті публічних закупівель послуги забезпечення килимовим покриттям церемонії відкриття та червоної доріжки для пісенного конкурсу “Євробачення-2017” представлені із очікуваною вартістю 585 504 гривні.

Читайте також:ДРУЖИНА МАКРОНА ВРАЗИЛА ЕМОЦІЯМИ ПІСЛЯ ПЕРЕМОГИ ЧОЛОВІКА: ОПУБЛІКОВАНО ВІДЕО