fbpx
Події
Стало відомо про першу смерть російського військового внаслідок променевої хвороби

В Чорнобилі зафіксовано першу смерть військовослужбовця-загарбника внаслідок променевої хвороби. Його дані наразі не розголошують.

Про це повідомляє 24 канал.

Ще 26 людей госпіталізовано, 73 – у тяжкому стані. Зараз вони перебувають у Гомельському радіаційному центрі для вимушеного відновлення.

Російські військові, які тримали в окупації Чорнобильську АЕС, а також копали окопи в радіоактивному Рудому лісі, отримали чималу дозу радіації.

“Згідно з даними, опублікованими Військово-медичною службою РФ, зафіксовано першу смерть військовослужбовця РФ у Чорнобилі від променевої хвороби”,– передають ЗМІ.

Видання додає, що для захоплення Чорнобильської атомної електростанції необхідно було залучити не тільки військових, але фізиків-ядерників, які могли б пояснити про небезпеку. Утім, не враховувавши небезпеки, російська армія поплатилася за своє невігластво.

Наразі майже всі окупанти, які засіли у Чорнобилі поспішно покинули зону відчуження. 30 березня стало відомо, що до Республіканського науково-практичного центру радіаційної медицини та екології людини в Гомелі масово привозять російських солдатів.

“За 4 тижні вже десятки російських солдатів постраждали від важкої форми променевої хвороби через вплив радіації під час окопування в заражених районах навколо ЧАЕС, зараз їх масово доставляють у гомельський центр радіаційної медицини”,– повідомили у телеграм-каналі “Беларускі Гаюн”

Фото: pexels.

04/02/2022