fbpx
Без рубрики
Стало відомо, кого комарі вважають делікатесом

Несподівані фактори, що збільшують ваші шанси бути покусаним. Ніхто не любить комарів, а комарі люблять багатьох. Варто тільки вибратись теплим літнім вечором у парк, засидітись на річці чи біля лісу, – як вони гуртом починають нам це доводити, пише сайт 1+1.

Та, виявляється, комарі ще й неабиякі гурмани. Науковці різних країн витратили час та нерви, щоби визначити – кого ж ці комахи вважають делікатесом та кусатимуть у першу чергу. До вашої уваги – 5 факторів, які гарантовано забезпечать вам можливість вдосталь почухатись.

1. Група крoві. Як переконують японські вчені, найбільше комарі люблять «щасливих» володарів I-ї групи крoві.

2. Особливий стан. Дослідження, проведене в Гамбії показало, що ці комахи просто обожнюють вагiтних жінок. Причина проста – тимпература животика майбутньої мами на 1 градус вища за температуру тіла. В результаті цього посилюється потовиділення, а комарі, як відомо, летять на запах поту.

3. Алкoголь. Почесне місце в гастрономічних уподобаннях комарів належить і любителям пива. Тому пам’ятайте – лише 1 пляшка пива може значно збільшити вашу «привабливість у їх очах».

4. Запах брудного тiла. Тут найбільше «допомагають» брудні ноги. Їх неповторний «аромат», ніби прянощі, кличе літаючих кровoсосів.

Голландський вчений Барт Кнолс перевірив це на власному досвіді:
75% комаринних укусів припадали на його брудні ноги, а коли чоловік вимив їх із милом, комахи почали «крутити носом».

5. Колір одягу. На думку американських учених, темні кольори нашого вбрання набагато привабливіші для комарів, ніж світлі.

Відпочивайте у приємній компанії та пам’ятайте: балончик спрею проти комарів рятував не одне побачення!

facebook