fbpx
Події
Стало відомо, хто буде зображений на купюрі номіналом в 1000 грн

Невдовзі в Україні буде презентовано купюру номіналом 1000 гривень. Саму банкноту вже віддрукували. Про це пише агенція новин УНН посилаючись на джерела у Нацбанку.

Стало відомо, що банкнотна фабрика вже виготовила купюру, яку планують презентувати невдовзі, ймовірно, приурочивши до якогось свята.

Співрозмовник агентства уточнив, що було кілька варіантів оформлення банкноти. Йому не відомо, який саме варіант був затверджений, однак, ймовірно, на купюрі зображений академік Володимир Вернадський.

Видання направило офіційний запит до Національного банку України з проханням прояснити інформацію щодо появи нової банкноти.

Читайте також: Нацбанк вилучає купюри в 500 грн: чому?

Нагадаємо, ще 2016 року з’явилася інформація про можливість введення купюри номіналом тисяча гривень. Тоді представники Нацбанку підтвердили, що такі плани є, одна строки введення банкноти не називалися. Крім того, представники НБУ спростували інформацію про те, що на купюрі буде зображений письменник Пантелеймон Куліш. Однак, так і не повідомили, чий портрет прикрасить банкноту.