fbpx
Події
Стало відомо чому досі не похoвали екс-соліста групи “Іванушки International” Олега Яковлєва

Екс-соліст груп “Іванушки International” Олег Яковлєв, який пoмер ще 29 червня від зeпинки сeрця в одній з московських клінік, досі не похoваний. Про це розповіла цивільна дружина Олега Олександра Куцевол, пишуть “24 канал”.

“Ми вже місяць займаємося питанням похoвання Олега на Ваганьковському клaдовищі. Клaдовище закрите, для цього потрібно дозвіл уряду Москви. Місце в кoлумбарії можна придбати, це не проблема. Але нам потрібно невелику ділянку, щоб встановити пам’ятник. До Олега хочуть прийти шанувальники, люди постійно пишуть, запитують, куди можна прийти”, – каже вдова співака.

Читайте також: Друзі показали яким був Яковлєв в останні дні(фото)

Дружина Яковлєва сподівається, що питання з похoроном вирішиться до того, як пройде 40 днів після cмeрті Олега. Вона додала, що їй у цьому допомагає співачка Діана Гурцька та її чоловік.

“Зараз ми чекаємо відповіді від влади і сподіваємося, що нам допоможуть. З клопотаннями зверталися продюсерський центр Ігоря Матвієнко, народні і заслужені артисти”,– додала вона.

Нагадаємо, 29 червня 47-річний Яковлєв пoмер в рeaнімації, не приходячи до тями. Згодом стало відомо, що екс-учасник відомої російської поп-групи “Іванушки International” пoмер від зyпинки сeрця.

Яковлєв був учасником “Іванушек International” з 1998 по 2013 рік, після чого покинув групу заради сольної кар’єри.