fbpx
Дозвілля
Стало відомо, чому чоловіки відмовляються від кохання

Останнім часом чоловіки все частіше відмовляють своїм коханим.

Це не завжди означає, що почуття пройшли та й “томати зів’яли”, цьому може бути безліч причин, пише edinstvennaya.

Чоловік хоче просто відпочити після важкого робочого дня. Іноді він може просто валитися з ніг від втоми і не зауважувати твій хороший настрій та “бойову” підготовку. Для того, щоб його розслабити слід дати йому трохи відпочити, відволікти його від робочих турбот та дати можливість відчути домашній затишок.

Іноді чоловіки хочуть, щоб кохання було явищем спонтанним. Любов за розкладом не лише вбиває пристрасть, а й робить його монотонним та одноманітним. Іноді чоловікам хочеться прийти додому і побачити на порозі не жінку в халаті з “гулькою” на голові, а у сукні. Це може неабияк розбурхати фантазію чоловіка.

А буває й так, що йому просто хочеться пограти в комп’ютерні ігри. Ні для кого не є таємницею, що всі чоловіки – діти. Іноді їм потрібно просто прийти додому, забути про нудотну роботу та поганяти з друзями в мережі або “повалити” кількох монстрів. Не забороняйте своєму коханому проводити час за приставкою, а краще долучіться до нього та “втріть йому носа”.

P.S. і не “пиляйте” його через те, що він вас буцімто “розлюбив”. Запам’ятайте, що турбота та ніжність найкраще знімають втому та зміцнюють стосунки.

Джерело.

Related Post