fbpx
Події
Стала зіркою кіно: семирічна киянка заробляє 1500 гривень за знімальний день(відео)

Зіркою кінобізнесу вже стала другокласниця Софія Котлярова. 7-річна киянка зіграла ролі в кіно та серіалах, а також регулярно знімається в рекламних роликах,повідомляє ТСН.

Її мрія – роль принцеси, але режисери поки що вперто бачать її в інших амплуа, з котрими вона успішно справляється. “Я перевтілююся в інших людей”, – зізнається дівчинка. Вона знімається заради задоволення, але воно приносить і гроші – максимальний заробіток Софії за місяць склав 12 тисяч гривень. На питання, скільки треба для щастя, крихітка відповідає по-дорослому: “Щастя може бути і не за гроші. Щастя – це коли мама з татом люблять, коли в тебе є дім”.

Своїх перших ролей дівчинка не пам’ятає, бо була тоді ще зовсім маленька, але їх добре знає її мама.

“Софійка була першою на кастингу, після нас подивилися 70 діток. І Софійку затвердили. Для мене це був шoк”, – каже Ірина Котлярова.

Наступним здивуванням батьків стало, коли дитина почала вимагати нових ролей. “Сказала: я хочу ще. Я почала шукати якісь виходи, кастинги, агенції”, – розповіла мама.

Читайте також: Історія успіху: хлопець з Миколаївщини розповів, як потрапив у список найперспективніших моделей світу(відео)

У кадрі Софійка вже провела практично пів життя – у її кар’єрному доробку участь у 31 фільмі, причому у 8 це були головні ролі. “Вона до цього ставиться, як до гри. Вона не напружується. Вона сценарій так само вчить”, – повідомляє Ірина.

Один день роботи юної кінозірки сьогодні коштує 1,5 тисячі гривень. Усе зароблене йде на її розваги та  іграшки. У перервах між кіно Софійка стала обличчям спреїв від нежитю і комах, рекламувала харчі й ляльок, а одного разу такого навантаження не витримала мама, яка весь час терпляче слідувала за донькою.

“В якийсь момент здали нерви, я кажу: все, Софія, ми закінчуємо. Я іду на роботу, як нормальна людина, в мене будуть вихідні, відпустка. Вона поставила руки в боки: я виросту, я стану актрисою, а тебе не пробачу. Розвернулася і пішла. Я сподіваюся, я доживу до того, як вона буде сама їздити”, – зізналася Ірина.

Related Post

facebook