fbpx
Перейти до вмісту

США ввели нові санкції проти технологічного сектору рф

Міністерство фінансів США ввело санкції проти 13 росіян та 21 російської компанії, які працюють у сфері високих технологій, у тому числі на потреби російської армії.

Про це йдеться у заяві на сайті відомства, пише Європейська правда.

Санкції введені зокрема проти акціонерного товариства “Мікрон”, найбільшого російського виробника та експортера мікроелектроніки та найбільшого в Росії виробника мікросхем.

Також у списку санкцій компанія з розробки програмного забезпечення та комунікаційних технологій АТ “НДІ-Вектор” та комп’ютерна фірма T-Platforms.

Під санкції також потрапили ТОВ “Сернія Інжиніринг” та ТОВ “Сертал”, пов’язані з підприємствами з виробництва озброєнь та спеціального обладнання.

Нагадаємо, Британія оголосила у четвер про введення нових санкцій проти російських пропагандистів, а також проти російського генерал-полковника Михайла Мізінцева, відомого як “маріупольський м’ясник” за жорстоку блокаду і знищення Маріуполя.

Як повідомлялося, європейські країни з метою посилення санкцій проти Росії розглядають можливість розширення обмежень на більшу кількість банків, запровадження санкцій проти додаткових членів сімей олігархів та посилення обмеження використання криптовалют для ухилення від санкцій.

Фото: ілюстративне.

04/01/2022

Позначки:

You cannot copy content of this page