fbpx

США відправили військовий літак до окупованого Криму

Два американських військових літака сьогодні вилетіли з авіабаз в Західній Європі для проведення розвідки біля російських кордонів в Баренцевому морі та біля Криму. Про це свідчать дані західних сайтів, які відстежують пересування військової авіації. Повідомляє interfax.

Стратегічний розвідувальний літак ВПС США RC-135W, який піднявся з авіабази Мілденхолл в Великобританії, прямує уздовж Норвегії в напрямку Мурманської області. Його супроводжує американський літак-заправник KC-135T – пишуть в повідомленні.

Другий – патрульний літак ВМС США P-8A Poseidon, що вилетів з авіабази Сігонелла в Сицилії, направляється через повітряний простір Болгарії в сторону Криму.

Одначосно з боку Балтійського моря до Калінінградської області підлетів шведський літак-розвідник Gulfstream 4. Він здійснює прольоти по витягнутому еліпсу уздовж всього її узбережжя.

В останні кілька місяців різко зросла інтенсивність польотів американських розвідувальних літаків біля російських кордонів, зокрема, на Балтиці і біля узбережжя Криму, а також поблизу російських баз в Сирії і бойових кораблів ВМФ Росії в східному Середземномор’ї. Практично щодня фіксуються до двох-трьох і більше таких польотів.

Читайте також:   Сніг у вагоні потяга “Івано-Франківськ – Київ” (Фото)

Джерело.

You cannot copy content of this page