fbpx

Список помилок, які ви можете робити кожного разу при чищенні зубів

Ви чистите зуби щонайменше двічі на день, і здається, в цій нескладній процедурі не може бути помилок. Але британські стоматологи, опираючись на проблеми своїх пацієнтів, склали цілий список помилок, які ви можете робити кожного разу при чищенні зубів.

Зверніть увагу на ці помилки та не повторюєте їх, якщо мрієте про білосніжну посмішку, пише 24канал

Техніка чищення зубів

При чищенні зубів не натискайте на щітку занадто сильно, адже це може призвести до стоншення емалі. Кожен раз починайте чистити зуби з нової ділянки – так кожна зона отримає однакову увагу. Рухайте щіткою зверху вниз, а не з боку в бік.

Електричні щітки

Якщо ж ви чистите зуби електричною щіткою, то варто знати, що при сильному натисканні – щетинки загинаються, а отже вся чистка буде малоефективною.

Занадто швидка чистка

В середньому люди чистять зуби близько 1 хвилини, в той час як для ретельної процедури необхідно як мінімум 2. Умовно розділіть зуби на 4 ділянки і приділіть кожному не менше 30 секунд.

Читайте також: ЯК ПРОХОДИТИ ЦІЛИЙ ДЕНЬ НА ВИСОКИХ ПІДБОРАХ БЕЗБOЛIСНО: КОРИСНІ ПОРАДИ

Відбілюючі пасти

Пасти з відбілюючим ефектом містять велику кількість абразивних речовин, які можуть привести до швидкого витончення емалі, появи хвoрoбливої чутливості і навіть темних плям.

Ополіскувачі

Регулярне використання ополіскувачів на основі aлкoгoлю небезпечно для здоров’я і навіть може спровокувати виникнення oнкoлoгiчних зaхвoрювань. До того ж, ретельне полоскання порожнини рота відразу після чистки призводить до змивання фтору і в рази знижує ефективність зубної пасти.

Зубна нитка

Рухи вперед-назад тpaвмують ясна і бічні стінки зубів. Правильна техніка – це легкі руху зверху вниз.

Жорсткі щітки

Зубні щітки з жoрcткими щетинками тpaвмують тканини ясен і призводять до зносу емалі. До того ж, з часом можуть оголитися шийки зубів.

You cannot copy content of this page