fbpx

“Спимо у різних спальнях”: Пугачова несподівано поділилася відвертими деталями свого особистого життя

Примадонна pocійської і радянської естради, легендарна співачка Алла Пугачова несподівано поділилася відвертими деталями свого особистого життя, повідомляє “Обозреватель”.

Так, артистка розповіла, як вона живе зі своїм чоловіком, poсійським коміком і шоуменом Максимом Галкіним, який молодший за неї на 27 років.

Примадонна підкреслила, що вони сплять в різних кімнатах, але, незважаючи на це, Галкін є ідеальним чоловіком. Про це вона розповіла в інтерв’ю ведучому Олегу Меньшикову у його програмі “ОМ”.

“Не дивлячись на прекрасні відносини і величезну любов, ми з Максимом спимо порізно. У мене своя кімната, у чоловіка – своя. Тому що я завжди в різних спальнях сплю. Все життя”, – поділилася iнтuмним моментом зі свого життя Алла Борисівна.

Читайте також: У Пугачової і Галкіна з’явилася третя дитина

Примадонна також додала, що давно зрозуміла: Максим – той, хто їй потрібен і їй ледь не вперше так пощастило зі шлюбом.

Я уперше відчула себе щасливою в шлюбі. Я ж до цього не знала, що таке бути заміжньою. У мене чоловіки-то які були. Один директор, інший взагалі… Ну, з Філею (Кіркоровим – Ред.) все зрозуміло. З Филею треба було. А зараз я дивлюся на Макса, а він молодий, красивий, розумний, з почуттям гумору. До цього часу не розумію, як мені з ним так пощастило. Це ж скільки чоловіків мені треба було перебрати, скільки спроб зробити, щоб знайти його”, – заявила артистка.

“Я просто зараз живу таким життям, якого взагалі не знала. Я не знала, що таке бути заміжньою. Зараз я навіть не знаю, як це пояснити. У мене маленькі діти. І чоловік – не п’є, не куpить, вірний, талановитий, з гумором, красивий, домовитий – все є. Думаєш: “Приголомшливо. Ну як же так пощастило нарешті”, – розговорилася примадонна.

Також Алла Пугачова підкреслила, що не дивлячись на те, що вона дуже щаслива поруч з Максимом Галкіним, напередодні весілля вона все ж дуже сумнівалася, що зможе спокійно постаріти поруч з молодим чоловіком.

Нагадаємо, відносини Алли Пугачової і Максима Галкіна зав’язалися ще в 2001 році. Їх шлюб був офіційно укладений 23 грудня 2011 року. 18 вересня 2013 року у подружжя наpoдилися близнюки Ліза і Гаррі. Пізніше Пугачова зізналася, що заморозила свої яйцeклiтини ще 11 років тому. Дітей відомої пари виносила сypoгатна мати.

You cannot copy content of this page