fbpx

Спробуйте з трьох раз вгадати, ким в минулому працювала ця красуня. У мене мало щелепа не відвисла …

У сучасному емансипованому світі до сих пір існує поділ на чоловічі і жіночі професії, але з кожним днем ​​гендерні рамки поступово стираються.

В принципі, в ХХI столітті жінка з легкістю може освоїти будь-яку професію.

Ночтлі Перальта Альварез – успішна модель з Амстердама мексиканського походження. Насилу віриться, що ще пару років тому ця тендітна красуня боролася зі злочинністю.

До того як стати манекенницею, Ночтлі 6 років вірою і правдою прослужила в поліції.

Сторінка екс-полісвумен користується в Інстаграмі шаленою популярністю. У Альварез вже понад 700 тисяч підписників.

Варто зізнатися, фото цієї гарячої штучки з мексиканським корінням радують око!

«Я почала працювати в поліції коли мені виповнилося 17 років і пропрацювала там 6 років, поки мені не виповнилося 23».

«Це правда була моя мрія – стати дівчиною-поліцейським і я не хотіла нічого іншого. Допомагати людям, заарештовувати поганих хлопців, адреналін і небезпека. Я дуже любила свою роботу і ніколи не забуду дні, проведені в рядах поліції ».

У багатьох напевно склалося враження, що зовнішність цієї дівчини не збігається з її внутрішніми якостями. Можливо, це тому що ми звикли мислити шаблонами?

«Не всі можуть прийняти ваші уподобання, ваші рішення, але це нормально. Ви тут для того, щоб жити своїм життям, а не слідувати очікуванням інших. Знайдіть і прийміть те, що робить вас особливим, адже найчудовіші люди на світі – це ті, хто не поміщається в вузькі рамки, поставлені іншими ».

Заздрісні дівчата, швидше за все, знайдуть і у цій красуні недоліки. Як на мене, Ночтлі Перальта Альварез ідеальна у багатьох сенсах цього слова. Якщо ти згоден, то не скупися на «Лайки» і поділися статтею з друзями.

Читайте також: Учені з’ясували, від чого залежить стать майбутньої дитини

Джерело.

You cannot copy content of this page