fbpx

Спробуйте мити підлогу з сіллю та побачите, що станеться: хитрий лайфхак

Спробуйте мити підлогу з сіллю та побачите, що станеться: хитрий лайфхак

Сучасних засобів для прибирання достатньо, у тому числі і для миття підлоги.

Проте не кожен знає, наскільки безпечними є такі засоби. Багато господинь запитують: як мити підлогу, щоб це було і безпечно для здоров’я, і прибирання виявилося якісним?

Найчастіше підлога миють звичайною водою без додавання будь-яких засобів. Однак на кухні не завжди такий спосіб працює: підлога вимагає більш пильної уваги через забруднення.

Проста хитрість допоможе вимити підлогу швидко та якісно. Мудрі господині використовують сіль.

Причини, мити підлогу із сіллю

Безперечно, сіль підходить не для всіх видів покриття. Найкраще її використовувати для миття ламінату, кахельної плитки, лінолеуму.

Якщо ви використовуватимете сольовий розчин для миття цих покриттів, то нічого не буде здуватися, тріскатися і не залишиться розлучень.

По-перше, сіль допоможе швидко та якісно видалити багато плям та забруднення. Сольовий розчин якісно відмиє жирні патьоки та розлучення з будь-яких поверхонь.

Після миття підлоги з сіллю покриття стануть яскравішими, чистішими і без розлучень.

По-друге, сіль добре використовувати у будинках, де є тварини чи маленькі діти, якщо хтось схильний до алергії. В цьому випадку сіль стане надійним помічником при збиранні. Миття підлог сольовим розчином очистить повітря від інфекції та мікробів.

По-третє, сіль допоможе відновити енергетику в будинку та захистить від поганого ока.

You cannot copy content of this page