Столиця
Справжня сауна: журналісти зробили заміри температури у маршрутках, тролейбусах, таксі та метро

У Києві журналісти заміряли температуру у громадському транспорті під час аномально спекотних днів. Про це пише 24 канал із посиланням на пише ТСН.

В Україні вже кілька днів лютує аномальна спека, яка особливо відчувається у громадському транспорті, адже більшість засобів не мають кондиціонерів.

Журналісти вирішили провести експеримент і виміряли температуру у: тролейбусі, трамваї, маршрутці, метро і таксі.

Зокрема, на вулиці на сонці термометр зафіксував +45 градусів тепла, а у трамваї +43. У тролейбусі прилад показав +41 градус тепла.

У салоні громадського автобуса термометр показав +44 градуси, і це при тому, що всі вікна на люки транспорту були відчинені. Такі ж дані прилад показав і у маршрутці. А в автобусах з кондиціонерами +38 градусів.

Читайте також: 117 пасажирів в одному вагоні. Пасажирам доводиться їздити у купе провідника або в туалеті

У метро на наземних станціях – +42 градуси за Цельсієм, трохи прохолодніше на станціях, які розташовані глибше під землею.

У салоні таксі +43 градуси тепла. Медики рекомендують: зараз у таку спеку з собою необхідно постійно мати пляшку води та накриття на голову.

Нагадаємо, аномальна спека в Україні “вбuла” вже двох людей: пенсіонерка пoмерла у громадському транспорті у Луцьку, а у Львові сeрце чоловіка не витримало просто посеред вулиці.

Реклама

Related Post