fbpx

Спочатку я звісно ж ревнувала страшенно, але потім розслабилась. Так, нехай він проведе кілька годин з кимось іншим, але завжди прийде до мене, буде мені, а не їм, розповідати про всі свої переживання і просити поради. Це зі своєю сім’єю він буде проводити всі новорічні свята, їздити на дачу, ходити в гості до батьків, а не з цими дівчатами

Ось багато хто зараз постійно твердять про те, щоб чоловік повинен бути не гулящим, щоб на ліво не ходив, та й взагалі до будинку був супер ідеальним. Але що поганого в тому, щоб дати іноді вийти цій чоловічій природі?Якщо розібратися детально в питанні, то всі будуть у виграші. Посудіть самі.

Ми з Олегом зустрілися 17 років тому. Познайомилися на першому курсі університету, він був столичним, своя квартира і батьки добре заробляли. Навчався на контракті на економіста, я відразу зрозуміла, що з такими даними він обділений не буде. Звичайно, він практично не вчився, весь вільний час гуляв, а під час сесії просто платив. Дівчат була маса, все красуні, але аж ніяк не розумниці. І ось була я – типова провінціалка. Приїхала навіть не з села в області, а з маленького хутору на вісім хат серед поля. Ми почали дружити. Йому дуже подобалося те, що я не така як всі його знайомі. Постійно йому готувала, він міг розповісти мені абсолютно все, навіть включаючи свої проблеми з дівчатами.

Дружба тривала близько двох років, потім все перейшло на романтичний лад. Я знала, що у нього є дівчата, і красиві дівчата. Але яка мені різниця, якщо він завжди приходить до мене?

Врешті, ми одружилися. За п’ять років маємо троє синів. Олег відмінно до них відноситься. Купує все, що завгодно. Працює в компанії батька, дохід у нас стабільний і чималий. Я трохи попрацювала після університету, але так як були постійні декретні відпустки вже не змогла відновити свій професіоналізм. Вже більше десяти років домогосподарка, стежу за будинком, займаюся дітьми, уроками, хобі та спорт для розваги і щоб нудно не було.

Я знаю, що чоловік мені зраджує. У перші роки життя він приховував – я ревнувала. Але потім зрозуміла, що його задоволення чоловічого его таким способом нічого не означає в порівнянні з любов’ю до мене, його єдиної жінці. Так, нехай він проведе кілька годин з кимось іншим, але завжди прийде до мене, буде мені, а не їм, розповідати про всі свої переживання і просити поради. Це зі своєю сім’єю він буде проводити всі новорічні свята, їздити на дачу, ходити в гості до батьків, а не з цими дівчатами.

Так і в чому скажіть погано, що чоловік зраджує?

Краще що, через свою гордість бути однією і в сорок років плакатися подругам в жилетку? Ось я б тоді могла покинути його. Зараз би жила десь на хуторі і була б одружена з сантехніком. Який, до речі, не факт, що також би не зраджував. Так що, дівчатка, краще іноді стримати свої емоції.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page