fbpx

Сплатить ₴1000 штрафу: суд засудив 34-річну жінку, яка незаконно отримувала субсидії

Бродівський районний суд засудив підприємицю, яка незаконно отримувала субсидії. Суд призначив 34-річній жінці тисячу гривень штрафу за приховування відомостей про наявність нерухомого майна та незаконне отримання житлової субсидії та соціальної допомоги для малозабезпечених сімей. Через таке порушення державному бюджету завдано шкоди на загальну суму майже 40 тис. грн, повідомляє Zaxid.Net

Як повідомили у прес-службі прокуратури Львівщини, було встановлено, що упродовж минулого року до управління праці та соціального захисту населення Бродівської районної державної адміністрації жінка двічі подавала заяви про призначення соціальних допомог. У декларації про доходи і майновий стан жінка приховала купівлю торгового приміщення вартістю 75 тис. грн.

«Сторони домовилися про те, що потеpпілий (в особі представника управління праці та соціального захисту населення – ред.) жодних матеріальних чи інших претензій до обвинуваченої не має. Обвинувачена повністю відшкодувала шкоду управлінню праці та соціального захисту населення Бродівської районної державної адміністрації у Львівській області.

Сторони погоджуються на призначення покаpaння у виді 60 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1020 гривень», – йдеться у вироку, який оприлюднено в Єдиному реєстрі судових рішень.

Читайте також: “Горіхова субсидія” або як в Україні заробити на другу пенсію

Під час судового засідання обвинувачена свою провину визнала і щиро розкаялась. Відтак, між обвинуваченою та управлінням праці та соціального захисту населення Бродівської районної державної адміністрації було укладено угоду про примирення.

You cannot copy content of this page