fbpx
Події
Співробітники українських телеканалів вимагають вибачень від командувача сектором в АТО

Журналісти також вимагають від Москальова доказів Співробітники українських телеканалів вимагають вибачень від командувача сектором в АТО Едуарда Москальова.

Про це у своєму Facebook написала журналістка “5 каналу” Тетяна Ігнатченко.

“2 листопада 2016 року на інтернет-ресурсі “Online.ua” була розміщена інформація “Українські журналісти “допомогли” загибелі бійця АТО: стали відомі шокуючі подробиці”. У ній полковник Едуард Москальов звинувачує українських журналістів у “мимовільній співучасті у вбивстві солдата у Широкіно”, – йдеться у зверненні.

Як відзначається, дана теза повторилася і в розгорнутому інтерв’ю Москальова, що інтернет-ресурс опублікував 2 листопада. У зазначених публікаціях Москальов стверджував, що журналісти, перебуваючи на позиціях, заставляють бійців стріляти на камеру для отримання гарної картинки, показують вогневі позиції, розкривають заходи щодо введення противника в оману.

Після виходу даної публікації журналісти, що висвітлюють події на фронті в рамках оперативно-тактичного угруповання “Маріуполь”, зустрілися з Москальовим і хотіли переконатися, чи давав він інтерв’ю даному виданню.

Крім того, Едуард Москальов представникам ЗМІ підтвердив, що він дійсно давав це інтерв’ю і його слова не спотворені – саме це він мав на увазі.

“Виходячи з вищесказаного, вимагаємо від полковника Едуарда Москальова оприлюднити прізвища журналістів та докази їх провини у вбивстві бійця в Широкіно або публічно вибачитися за безпідставні звинувачення і зневажливе ставлення до представників ЗМІ”, – йдеться у зверненні журналістів.

Читайте також: Син загиблого внаслідок кривавого ДТП у Києві розповів подробиці аварії (відео)

Джерело.