fbpx
Дозвілля
Співачка Жасмін не стрималася через арешт чоловіка

Зірка важко переживає труднощі в сім’ї

Співачка Жасмін на сторінці в Instagram висловилася щодо арешту чоловіка Ілона Шора. Шор був заарештований на 30 діб.

Слідство звинувачує його у відмиванні грошей і шахрайстві в особливо великому розмірі. Жасмин важко переживає труднощі в сім’ї.

“Не знаю кому це потрібно і для чого?! Не розумію, чому правосуддя вершиться за допомогою вистави, а не ґрунтується на дотриманні закону?! Ні я, ні ви, дорогі наші друзі, і навіть не громадська думка не має права вирішувати порушив Ілан якийсь закон чи ні, в цьому повинна розібратися юстиція! Але юстиція незалежна, яка судить, грунтуючись на доказах, а не під наданням тиску групи осіб, які стверджують, що вони представляють громадську думку в Молдові. Я розчарована і мені сумно, коли бачу стільки облуди… Коли бачу людей, які сплять біля порога мого чоловіка, звеличуючи його до небес лише для того, щоб отримати рекламу або заручитися фінансовою підтримкою. Це конкретні особи, сьогодні публікують статті і заявляють про те, який Ілан Шор поганий… Особи, які сьогодні здійснюють тиск, щоб він був заарештований! Але я впевнена, що правда розставить все на свої місця. Ілан нікому не хотів робити нічого поганого, тому довго мовчав. Намагався жити і працювати, прагнув на прикладі Оргеєва показати як необхідно керувати містом! Я вірю в правду! У справжню правду, а не в ту, яку вершать деякі особи, зацікавлені в тому, щоб Ілан виявився не на волі. Мій чоловік продемонстрував правильне ставлення і повагу до слідчих органів, приходив стільки раз, скільки його звали. Надавав всі запитувані документи, і жодного разу не намагався піти від відповідальності. Тому мені складно зрозуміти, чому прокурори кажуть, що він може втекти з країни до сім’ї. Як мінімум цинічно використовувати такі аргументи, якщо добре відомо, що коли його викликали на слухання, він приходив негайно, незалежно від місця, в якому знаходився”, – пише артистка.

Читайте також: РУСЛАНА ОБТИРАЛАСЯ СНІГОМ НА ГОВЕРЛІ(ВІДЕО)

“Так, я засмучена, розбурхана, сумна, може, надмірно прямолінійна у висловлюваннях, але повірте, складно контролювати емоції в настільки важкі моменти! Я нікого не суджу, констатую що бачу. Все чого я хочу, це щоб до Ілана поставилися справедливо, щоб якомога швидше завершився цей кошмар і, відкривши очі, зрозуміти, що живу в гарній Молдові, яку я люблю, з хорошими і душевними людьми, а не усвідомлювати, що перебуваю в країні, де людини можуть заарештувати тільки через те, що хтось цього побажав в facebook або де-небудь ще”, – додала зірка.

Джерело.

Реклама