fbpx

Співачка Шер при смерті і ділить свій спадок

Співачка Шер , яка недавно відзначила  своє 70 – річчя , оприлюднила заповіт , що дало можливість таблоїдам писати про те , що та « передчуває наближення смерті » .

« Шер знає , що її життя добігає кінця . Вона хоче зараз вирішити всі розбіжності і встигнути розібратися зі спадщиною » , – цитує людина з близького оточення співачки Radar Online . Сама співачка зізналася : « Я б хотіла вибачитися перед своїми дітьми , тому що у них мати , яка з головою була захоплена своєю кар’єрою » . Про смерть вона нічого не сказала .

Згідно із заповітом Шер , зароблених нею 305 мільйонів  доларів дістануться її дорослим дітям , сестрі та іншим близьким людям . Сини Шер Елайджа Блу Оллмен і Чез Боно отримають від матері по будинку. Розкішний особняк в Беверлі – Хіллз успадкує сестра співачки . В даний момент разом з Шер живе її 89 – річна мати , яку та перевезла до себе після того , як вона потрапила в лікарню напередодні Різдва.

Нагадаємо , що Шер двічі перехворіла герпесвірусом Епштейна – Барра у 1980- х роках і в 2014-му . Вдруге хвороба вразила нирки співачки . Шер навіть довелося носити з собою компактний прилад для контролю роботи серця , а також регулярно відвідувати лікарів .

Читайте також:ПОЛЯКОВА ОСОРОМИЛА ЛОРАК КОМЕНТАРЕМ ДО ЇЇ ФОТО В INSTAGRAM (ФОТО)

Джерело.

You cannot copy content of this page