fbpx
Дозвілля
Співачка Ольга Цибульська довела до сліз наречену в РАГСі (фото)

Співачка відмовилася від білої сукні.

Оля Цибульська вирішила зробити українцям сюрприз. Ведуча і співачка погодилася на годину стати працівником центрального РАГСу Києва і власноруч одружила три сім’ї, встановивши свій власний новий рекорд.

“Це так зворушливо! Тепер уже 555 пар в Україні можуть похвалитися: нас одружила Цибульська! Ви б бачили очі хлопців, які в залі одруження раптом побачили зірку замість звичного реєстратора! Одна з дівчаток розплакалася і за такий сюрприз пообіцяла назвати дочку моїм ім’ям!” – Розповідає Оля.

“Ми з чоловіком в силу моєї публічної роботи відмовилася від білої сукні, фрака і гулянь. Мені не хотілося ділити цей день з усіма. Та й штамп в паспорті до недавнього часу був лише формальністю. Але ми з чоловіком, переступивши поріг РАГСу, були так щасливі і так схвильовані, що раптом зрозуміла: “О, Боже, як я помилялася!” – каже артистка.

Читайте також: ОЛЯ ЦИБУЛЬСЬКА ПРИМІРЯЛА ОБРАЗ ЛЕГЕНДАРНОЇ ФРІДИ КАЛО (ФОТО)

“Це так важливо знайти свою людину, дивлячись в очі якої, сміливо скажеш: “Сонечко, я від тебе хочу сина й донечку!” 8 серпня, нашій сім’ї два роки! Хто знає, може скоро буде і донечка, і біле плаття з фраком. А поки представляю вам мій новий кліп, в якому я доводжу, що за своє щастя треба боротися!”.

wb,ekmcmrf

Джерело.

Реклама

facebook