fbpx
Дозвілля
Спільне життя: що потрібно обов’язково обговорити заздалегідь

У багатьох з нас є історії про сусідів, з якими доводилося жити разом: брудні тарілки в раковині, нічні гості, мерзенні домашні тварини.  Але тепер-то, коли ви з ним з’їдетесь, все буде чудово, ви ж любите один одного!

Але не тіште себе ілюзією. Коли ви вже живете разом, спите в одному ліжку, ходите в душ по графіку і все таке, навіть штамп в паспорті не так важливий. А сам момент початку спільного життя – наріжний камінь ваших стосунків.

1. Чи спільні у вас погляди на життя?

Що робити, якщо він думає, що знайшов безкоштовну домробітницю, а ти – якщо будеш добре вести бюджет, через півроку отримаєш кільце і пропозицію? Обговоріть, як ви собі уявляєте зміни в житті.

2. Як будете оплачувати оренду?

Або комунальні платежі в своїй квартирі. Чи буде бюджет загальним або платитимете навпіл? А може, він оплачує квартиру, а ти – відпустки?

3. Які фінансові цілі на майбутнє?

Одна справа, якщо ви збираєтеся іноді подорожувати. Інша – якщо хочете накопичити на житло, машину або весілля. Також не забудьте оцінити кредити і борги, якщо вони є.

4. Де ви будете жити?

Знімати квартиру, жити у когось із вас, переїхати в інше місто? Здавалося б, це питання обговорюється в першу чергу, а по факту – далеко не завжди.

Читайте також: ПОРА РОКУ, КОЛИ ВИ НАPOДИЛИСЯ, ВПЛИВАЄ НА ВАШ ХАРАКТЕР

5. Як почнете ранок?

У кіно кава в ліжко виглядає чудово. Насправді вам потрібно зрозуміти, хто о котрій встає на роботу або навчання, хто першим йде в душ і чи не перетворюється один із вас на небезпечного звіра, якщо не вип’є зранку чаю.

6. Які правила для гостей?

У вас є спільні друзі, а також його і твої. Як часто ви готові приймати гостей? Чи можна їм ночувати на дивані (і скільки)? Чи дозволені гості під час відсутності когось із вас? Чи можуть родичі зупинитися у вас вдома?

7. Як розділити обов’язки?

Якщо ви приблизно однаково зайняті на роботі, то і обов’язки можете розділити навпіл. Нехай готує той, кому подобається, а білизну розвішує другий. Або, може, ви будете платити за прибирання?

8. Як щодо вечері в ресторані?

Навіть якщо вам все подобається в спільному житті, не забувайте періодично ходити на побачення один із одним в ресторан або інше приємне місце. І не обговорюйте там рахунки! Стосунки не повинні ставати рутиною.

Джерело.