fbpx

“Спека ще більше посилиться”: синоптик дала прогноз по Україні

У вівторок 27 серпня, погоду в Україні знову визначатиме антициклон. І визначатиме він цю погоду скільки бачить синоптичне око, тобто, ще довго.

А це означає, що треба набратися терпіння на бездощів’я і поливати те, що потребує поливу.  Бо сухе повітря, пересушене довкілля та курява з пилюкою домінуватимуть в Україні найближчими часом, пише синоптик Наталія Діденко на сторінці в Facebook.

Температура повітря протягом дня становитиме +26+32 градуси, на північному сході та сході очікується +23+27 градусів. Кому подихати свіжішим повітрям, можна гуляти вночі або рано-вранці: передбачається +13+17, на Півдні +15+21, на північному сході +10+14 градусів.

У Києві вівторок буде сухим та спекотним, вдень близько +27 градусів.

Зниження температури повітря передбачається у четвер, 29 серпня, проте дощів так і не видно. Тому пийте побільше води, поливайте квіти і не забувайте ставити на вулиці мисочки з водою для безпритульних тварин. Ще – літо, тому милуємося ним)– розповіла Діденко.

Читайте також: – Навіщо тобі кaліка, Лесю? – відрадила подругу Оксана. – Ти що сліпа, не бачила, що він пальця не має? Тож дівчина повідомила Ігоря, що не кохає його. А через п’ять років ці слова знову зринули в Лесиній пам’яті, коли Оксана зайшлася плачем

You cannot copy content of this page